Calendar
We do not show events older than 3 months
December 2019
Mon
9
2019-12-09 20:00
Starts
20:00
Elstree And Borehamwood 3 v Inception 2
Winter 2019-20 - Division 2
Location: Maxwell Park Community Centre
Mon
9
2019-12-09 19:45
Starts
19:45
Exiles 9 v Stanmore 3
Winter 2019-20 - Division 3
Location: Barnet Table tennis Centre
Mon
9
2019-12-09 19:45
Starts
19:45
Kidston 4 v Elstree And Borehamwood 5
Winter 2019-20 - Division 3
Location: The Kidston Institute
Mon
9
2019-12-09 19:45
Starts
19:45
Exiles 15 v Exiles 13
Winter 2019-20 - Division 4
Location: Barnet Table tennis Centre
Mon
9
2019-12-09 19:45
Starts
19:45
Exiles 14 v Cobra Cowboys
Winter 2019-20 - Division 4
Location: Barnet Table tennis Centre
Mon
9
2019-12-09 20:00
Starts
20:00
Elstree and Borehamwood 6 v Stanmore 5
Winter 2019-20 - Division 4
Location: Maxwell Park Community Centre
Tue
10
2019-12-10 19:45
Starts
19:45
Stanmore 2 v Kidston 2
Winter 2019-20 - Division 1
Location: Stanmore Park Community Centre Hall
Tue
10
2019-12-10 19:45
Starts
19:45
Herts Unison v Inception 1
Winter 2019-20 - Division 1
Location: Barnet Table tennis Centre
Tue
10
2019-12-10 19:45
Starts
19:45
Exiles 7 v Hadley Wood 5
Winter 2019-20 - Division 2
Location: Barnet Table tennis Centre
Tue
10
2019-12-10 19:45
Starts
19:45
Stanmore 4 v Kidston 3
Winter 2019-20 - Division 3
Location: Stanmore Park Community Centre Hall
Tue
10
2019-12-10 19:45
Starts
19:45
Exiles 12 v Kidston 5
Winter 2019-20 - Division 4
Location: Barnet Table tennis Centre
Tue
10
2019-12-10 19:45
Starts
19:45
Kidston 6 v Elstree and Borehamwood 7
Winter 2019-20 - Division 4
Location: The Kidston Institute
Wed
11
2019-12-11 19:45
Starts
19:45
Exiles 2 v The Suburb TTC 1
Winter 2019-20 - Premier Division
Location: Barnet Table Tennis Centre
Wed
11
2019-12-11 19:45
Starts
19:45
Exiles 1 v Hadley Wood 1
Winter 2019-20 - Premier Division
Location: Barnet Table Tennis Centre
Wed
11
2019-12-11 19:45
Starts
19:45
The Suburb TTC 2 v Hadley Wood 2
Winter 2019-20 - Division 1
Location: Hampstead Garden Suburb TTC
Wed
11
2019-12-11 19:45
Starts
19:45
Exiles 5 v Exiles 6
Winter 2019-20 - Division 1
Location: Barnet Table Tennis Centre
Wed
11
2019-12-11 19:45
Starts
19:45
The Suburb TTC 3 v Exiles 10
Winter 2019-20 - Division 3
Location: Hampstead Garden Suburb TTC
Thu
12
2019-12-12 19:45
Starts
19:45
Kidston 1 v Elstree And Borehamwood 2
Winter 2019-20 - Premier Division
Location: The Kidston Institute
Thu
12
2019-12-12 19:45
Starts
19:45
Exiles 3 v Urban Fighters 1
Winter 2019-20 - Premier Division
Location: Barnet Table Tennis Centre
Thu
12
2019-12-12 19:45
Starts
19:45
Exiles 8 v Urban Fighters 2
Winter 2019-20 - Division 2
Location: Barnet Table tennis Centre
Thu
12
2019-12-12 19:45
Starts
19:45
Hadley Wood 4 v Elstree And Borehamwood 4
Winter 2019-20 - Division 2
Location: Barnet Table Tennis Centre
Thu
12
2019-12-12 19:45
Starts
19:45
Exiles 11 v Potters Bar Reds
Winter 2019-20 - Division 3
Location: Barnet Table Tennis Centre
Mon
16
2019-12-16 19:45
Starts
19:45
Kidston 3 v Elstree And Borehamwood 5
Winter 2019-20 - Division 3
Location: The Kidston Institute
Mon
16
2019-12-16 19:45
Starts
19:45
Kidston 4 v The Suburb TTC 3
Winter 2019-20 - Division 3
Location: The Kidston Institute
Tue
17
2019-12-17 19:45
Starts
19:45
Herts Unison v The Suburb TTC 2
Winter 2019-20 - Division 1
Location: Barnet Table tennis Centre
Tue
17
2019-12-17 19:45
Starts
19:45
Stanmore 3 v The Suburb TTC 3
Winter 2019-20 - Division 3
Location: Stanmore Park Community Centre Hall
Wed
18
2019-12-18 19:45
Starts
19:45
The Suburb TTC 1 v Stanmore 1
Winter 2019-20 - Premier Division
Location: Hampstead Garden Suburb TTC
Thu
19
2019-12-19 19:45
Starts
19:45
Kidston 1 v Exiles 2
Winter 2019-20 - Premier Division
Location: The Kidston Institute
Thu
19
2019-12-19 19:45
Starts
19:45
Exiles 11 v Elstree And Borehamwood 5
Winter 2019-20 - Division 3
Location: Barnet Table Tennis Centre
January 2020
Mon
6
2020-01-06 20:00
Starts
20:00
Elstree And Borehamwood 2 v Urban Fighters 1
Winter 2019-20 - Premier Division
Location: Maxwell Park Community Centre
Mon
6
2020-01-06 20:00
Starts
20:00
Elstree And Borehamwood 4 v Hadley Wood 5
Winter 2019-20 - Division 2
Location: Maxwell Park Community Centre
Mon
6
2020-01-06 19:45
Starts
19:45
Kidston 4 v Exiles 9
Winter 2019-20 - Division 3
Location: The Kidston Institute
Mon
6
2020-01-06 19:45
Starts
19:45
Exiles 14 v Stanmore 5
Winter 2019-20 - Division 4
Location: Barnet Table tennis Centre
Mon
6
2020-01-06 19:45
Starts
19:45
Exiles 15 v Cobra Cowboys
Winter 2019-20 - Division 4
Location: Barnet Table tennis Centre
Mon
6
2020-01-06 20:00
Starts
20:00
Elstree and Borehamwood 7 v Kidston 5
Winter 2019-20 - Division 4
Location: Maxwell Park Community Centre
Tue
7
2020-01-07 19:45
Starts
19:45
Herts Unison v Hadley Wood 2
Winter 2019-20 - Division 1
Location: Barnet Table tennis Centre
Tue
7
2020-01-07 19:45
Starts
19:45
Stanmore 2 v Inception 1
Winter 2019-20 - Division 1
Location: Stanmore Park Community Centre Hall
Tue
7
2020-01-07 19:45
Starts
19:45
Exiles 4 v Kidston 2
Winter 2019-20 - Division 1
Location: Barnet Table Tennis Centre
Tue
7
2020-01-07 19:45
Starts
19:45
Stanmore 4 v Potters Bar Reds
Winter 2019-20 - Division 3
Location: Stanmore Park Community Centre Hall
Tue
7
2020-01-07 19:45
Starts
19:45
Exiles 12 v Exiles 13
Winter 2019-20 - Division 4
Location: Barnet Table tennis Centre
Tue
7
2020-01-07 19:45
Starts
19:45
Kidston 6 v Elstree and Borehamwood 6
Winter 2019-20 - Division 4
Location: The Kidston Institute
Wed
8
2020-01-08 19:45
Starts
19:45
Exiles 1 v Stanmore 1
Winter 2019-20 - Premier Division
Location: Barnet Table Tennis Centre
Wed
8
2020-01-08 19:45
Starts
19:45
Exiles 2 v Hadley Wood 1
Winter 2019-20 - Premier Division
Location: Barnet Table Tennis Centre
Wed
8
2020-01-08 19:45
Starts
19:45
The Suburb TTC 2 v Exiles 6
Winter 2019-20 - Division 1
Location: Hampstead Garden Suburb TTC
Wed
8
2020-01-08 19:45
Starts
19:45
Hadley Wood 3 v Urban Fighters 2
Winter 2019-20 - Division 2
Location: Barnet Table Tennis Centre
Wed
8
2020-01-08 19:45
Starts
19:45
The Suburb TTC 3 v Stanmore 3
Winter 2019-20 - Division 3
Location: Hampstead Garden Suburb TTC
Thu
9
2020-01-09 19:45
Starts
19:45
Exiles 3 v The Suburb TTC 1
Winter 2019-20 - Premier Division
Location: Barnet Table Tennis Centre
Thu
9
2020-01-09 19:45
Starts
19:45
Hadley Wood 4 v Elstree And Borehamwood 3
Winter 2019-20 - Division 2
Location: Barnet Table Tennis Centre
Thu
9
2020-01-09 19:45
Starts
19:45
Exiles 8 v Inception 2
Winter 2019-20 - Division 2
Location: Barnet Table tennis Centre
Thu
9
2020-01-09 19:45
Starts
19:45
Exiles 11 v Exiles 10
Winter 2019-20 - Division 3
Location: Barnet Table Tennis Centre
Thu
9
2020-01-09 20:00
Starts
20:00
Elstree And Borehamwood 5 v Kidston 3
Winter 2019-20 - Division 3
Location: Maxwell Park Community Centre
Mon
13
2020-01-13 19:45
Starts
19:45
Inception 1 v Exiles 4
Winter 2019-20 - Division 1
Location: Barnet Table Tennis Centre
Mon
13
2020-01-13 20:00
Starts
20:00
Elstree And Borehamwood 3 v Exiles 8
Winter 2019-20 - Division 2
Location: Maxwell Park Community Centre
Mon
13
2020-01-13 19:45
Starts
19:45
Exiles 9 v The Suburb TTC 3
Winter 2019-20 - Division 3
Location: Barnet Table tennis Centre
Mon
13
2020-01-13 19:45
Starts
19:45
Kidston 3 v Kidston 4
Winter 2019-20 - Division 3
Location: The Kidston Institute
Mon
13
2020-01-13 19:45
Starts
19:45
Cobra Cowboys v Exiles 12
Winter 2019-20 - Division 4
Location: Barnet Table tennis Centre
Mon
13
2020-01-13 19:45
Starts
19:45
Exiles 13 v Elstree and Borehamwood 7
Winter 2019-20 - Division 4
Location: Barnet Table tennis Centre
Mon
13
2020-01-13 20:00
Starts
20:00
Elstree and Borehamwood 6 v Exiles 14
Winter 2019-20 - Division 4
Location: Maxwell Park Community Centre
Tue
14
2020-01-14 19:45
Starts
19:45
Stanmore 1 v Exiles 2
Winter 2019-20 - Premier Division
Location: Stanmore Park Community Centre Hall
Tue
14
2020-01-14 19:45
Starts
19:45
Exiles 6 v Herts Unison
Winter 2019-20 - Division 1
Location: Barnet Table Tennis Centre
Tue
14
2020-01-14 19:45
Starts
19:45
Hadley Wood 2 v Stanmore 2
Winter 2019-20 - Division 1
Location: Barnet Table Tennis Centre
Tue
14
2020-01-14 19:45
Starts
19:45
Inception 2 v Hadley Wood 3
Winter 2019-20 - Division 2
Location: Barnet Table Tennis Centre
Tue
14
2020-01-14 19:45
Starts
19:45
Urban Fighters 2 v Exiles 7
Winter 2019-20 - Division 2
Location: Barnet Table tennis Centre
Tue
14
2020-01-14 19:45
Starts
19:45
Stanmore 3 v Exiles 11
Winter 2019-20 - Division 3
Location: Stanmore Park Community Centre Hall
Tue
14
2020-01-14 19:45
Starts
19:45
Kidston 5 v Kidston 6
Winter 2019-20 - Division 4
Location: The Kidston Institute
Wed
15
2020-01-15 19:45
Starts
19:45
Hadley Wood 1 v Exiles 3
Winter 2019-20 - Premier Division
Location: Barnet Table Tennis Centre
Wed
15
2020-01-15 19:45
Starts
19:45
The Suburb TTC 1 v Elstree And Borehamwood 2
Winter 2019-20 - Premier Division
Location: Hampstead Garden Suburb TTC
Wed
15
2020-01-15 19:45
Starts
19:45
Exiles 5 v The Suburb TTC 2
Winter 2019-20 - Division 1
Location: Barnet Table Tennis Centre
Wed
15
2020-01-15 19:45
Starts
19:45
Potters Bar Reds v Elstree And Borehamwood 5
Winter 2019-20 - Division 3
Location: The Evangelical Church
Thu
16
2020-01-16 19:45
Starts
19:45
Urban Fighters 1 v Kidston 1
Winter 2019-20 - Premier Division
Location: Barnet Table tennis Centre
Thu
16
2020-01-16 19:45
Starts
19:45
Hadley Wood 5 v Hadley Wood 4
Winter 2019-20 - Division 2
Location: Barnet Table tennis Centre
Thu
16
2020-01-16 19:45
Starts
19:45
Exiles 10 v Stanmore 4
Winter 2019-20 - Division 3
Location: Barnet Table tennis Centre
Thu
16
2020-01-16 19:45
Starts
19:45
Stanmore 5 v Exiles 15
Winter 2019-20 - Division 4
Location: Stanmore Park Community Centre Hall
Mon
20
2020-01-20 20:00
Starts
20:00
Elstree And Borehamwood 2 v Hadley Wood 1
Winter 2019-20 - Premier Division
Location: Maxwell Park Community Centre
Mon
20
2020-01-20 20:00
Starts
20:00
Elstree And Borehamwood 4 v Urban Fighters 2
Winter 2019-20 - Division 2
Location: Maxwell Park Community Centre
Mon
20
2020-01-20 19:45
Starts
19:45
Kidston 3 v Potters Bar Reds
Winter 2019-20 - Division 3
Location: The Kidston Institute
Mon
20
2020-01-20 20:00
Starts
20:00
Elstree and Borehamwood 7 v Cobra Cowboys
Winter 2019-20 - Division 4
Location: Maxwell Park Community Centre
Mon
20
2020-01-20 19:45
Starts
19:45
Exiles 14 v Kidston 6
Winter 2019-20 - Division 4
Location: Barnet Table tennis Centre
Mon
20
2020-01-20 19:45
Starts
19:45
Exiles 15 v Elstree and Borehamwood 6
Winter 2019-20 - Division 4
Location: Barnet Table tennis Centre
Tue
21
2020-01-21 19:45
Starts
19:45
Herts Unison v Exiles 5
Winter 2019-20 - Division 1
Location: Barnet Table tennis Centre
Tue
21
2020-01-21 19:45
Starts
19:45
Stanmore 2 v Exiles 6
Winter 2019-20 - Division 1
Location: Stanmore Park Community Centre Hall
Tue
21
2020-01-21 19:45
Starts
19:45
Exiles 4 v Hadley Wood 2
Winter 2019-20 - Division 1
Location: Barnet Table Tennis Centre
Tue
21
2020-01-21 19:45
Starts
19:45
Exiles 7 v Inception 2
Winter 2019-20 - Division 2
Location: Barnet Table tennis Centre
Tue
21
2020-01-21 19:45
Starts
19:45
Stanmore 4 v Stanmore 3
Winter 2019-20 - Division 3
Location: Stanmore Park Community Centre Hall
Tue
21
2020-01-21 19:45
Starts
19:45
Exiles 12 v Stanmore 5
Winter 2019-20 - Division 4
Location: Barnet Table tennis Centre
Tue
21
2020-01-21 19:45
Starts
19:45
Kidston 5 v Exiles 13
Winter 2019-20 - Division 4
Location: The Kidston Institute
Wed
22
2020-01-22 19:45
Starts
19:45
Exiles 1 v Kidston 1
Winter 2019-20 - Premier Division
Location: Barnet Table Tennis Centre
Wed
22
2020-01-22 19:45
Starts
19:45
Hadley Wood 3 v Elstree And Borehamwood 3
Winter 2019-20 - Division 2
Location: Barnet Table Tennis Centre
Wed
22
2020-01-22 19:45
Starts
19:45
The Suburb TTC 3 v Kidston 4
Winter 2019-20 - Division 3
Location: Hampstead Garden Suburb TTC
Thu
23
2020-01-23 19:45
Starts
19:45
Urban Fighters 1 v The Suburb TTC 1
Winter 2019-20 - Premier Division
Location: Barnet Table tennis Centre
Thu
23
2020-01-23 19:45
Starts
19:45
Exiles 3 v Stanmore 1
Winter 2019-20 - Premier Division
Location: Barnet Table Tennis Centre
Thu
23
2020-01-23 19:45
Starts
19:45
Kidston 2 v Inception 1
Winter 2019-20 - Division 1
Location: The Kidston Institute
Thu
23
2020-01-23 19:45
Starts
19:45
Exiles 8 v Hadley Wood 4
Winter 2019-20 - Division 2
Location: Barnet Table tennis Centre
Thu
23
2020-01-23 20:00
Starts
20:00
Elstree And Borehamwood 5 v Exiles 10
Winter 2019-20 - Division 3
Location: Maxwell Park Community Centre
Thu
23
2020-01-23 19:45
Starts
19:45
Exiles 11 v Exiles 9
Winter 2019-20 - Division 3
Location: Barnet Table Tennis Centre
February 2020
Mon
3
2020-02-03 20:00
Starts
20:00
Elstree And Borehamwood 3 v Exiles 7
Winter 2019-20 - Division 2
Location: Maxwell Park Community Centre
Mon
3
2020-02-03 19:45
Starts
19:45
Exiles 9 v Stanmore 4
Winter 2019-20 - Division 3
Location: Barnet Table tennis Centre
Mon
3
2020-02-03 19:45
Starts
19:45
Kidston 4 v Potters Bar Reds
Winter 2019-20 - Division 3
Location: The Kidston Institute
Mon
3
2020-02-03 19:45
Starts
19:45
Cobra Cowboys v Kidston 5
Winter 2019-20 - Division 4
Location: Barnet Table tennis Centre
Mon
3
2020-02-03 20:00
Starts
20:00
Elstree and Borehamwood 6 v Exiles 12
Winter 2019-20 - Division 4
Location: Maxwell Park Community Centre
Mon
3
2020-02-03 19:45
Starts
19:45
Exiles 14 v Exiles 15
Winter 2019-20 - Division 4
Location: Barnet Table tennis Centre
Tue
4
2020-02-04 19:45
Starts
19:45
Stanmore 1 v Elstree And Borehamwood 2
Winter 2019-20 - Premier Division
Location: Stanmore Park Community Centre Hall
Tue
4
2020-02-04 19:45
Starts
19:45
Hadley Wood 2 v Kidston 2
Winter 2019-20 - Division 1
Location: Barnet Table Tennis Centre
Tue
4
2020-02-04 19:45
Starts
19:45
Exiles 6 v Exiles 4
Winter 2019-20 - Division 1
Location: Barnet Table Tennis Centre
Tue
4
2020-02-04 19:45
Starts
19:45
Urban Fighters 2 v Hadley Wood 5
Winter 2019-20 - Division 2
Location: Barnet Table tennis Centre
Tue
4
2020-02-04 19:45
Starts
19:45
Inception 2 v Elstree And Borehamwood 4
Winter 2019-20 - Division 2
Location: Barnet Table Tennis Centre
Tue
4
2020-02-04 19:45
Starts
19:45
Stanmore 3 v Elstree And Borehamwood 5
Winter 2019-20 - Division 3
Location: Stanmore Park Community Centre Hall
Tue
4
2020-02-04 19:45
Starts
19:45
Kidston 6 v Exiles 13
Winter 2019-20 - Division 4
Location: The Kidston Institute
Wed
5
2020-02-05 19:45
Starts
19:45
Exiles 1 v Exiles 2
Winter 2019-20 - Premier Division
Location: Barnet Table Tennis Centre
Wed
5
2020-02-05 19:45
Starts
19:45
Hadley Wood 1 v Urban Fighters 1
Winter 2019-20 - Premier Division
Location: Barnet Table Tennis Centre
Wed
5
2020-02-05 19:45
Starts
19:45
Exiles 5 v Stanmore 2
Winter 2019-20 - Division 1
Location: Barnet Table Tennis Centre
Wed
5
2020-02-05 19:45
Starts
19:45
The Suburb TTC 2 v Herts Unison
Winter 2019-20 - Division 1
Location: Hampstead Garden Suburb TTC
Wed
5
2020-02-05 19:45
Starts
19:45
The Suburb TTC 3 v Exiles 11
Winter 2019-20 - Division 3
Location: Hampstead Garden Suburb TTC
Thu
6
2020-02-06 19:45
Starts
19:45
Kidston 1 v The Suburb TTC 1
Winter 2019-20 - Premier Division
Location: The Kidston Institute
Thu
6
2020-02-06 19:45
Starts
19:45
Exiles 8 v Hadley Wood 3
Winter 2019-20 - Division 2
Location: Barnet Table tennis Centre
Thu
6
2020-02-06 19:45
Starts
19:45
Exiles 10 v Kidston 3
Winter 2019-20 - Division 3
Location: Barnet Table tennis Centre
Thu
6
2020-02-06 19:45
Starts
19:45
Stanmore 5 v Elstree and Borehamwood 7
Winter 2019-20 - Division 4
Location: Stanmore Park Community Centre Hall
Mon
10
2020-02-10 19:45
Starts
19:45
Inception 1 v Hadley Wood 2
Winter 2019-20 - Division 1
Location: Barnet Table Tennis Centre
Mon
10
2020-02-10 20:00
Starts
20:00
Elstree And Borehamwood 4 v Elstree And Borehamwood 3
Winter 2019-20 - Division 2
Location: Maxwell Park Community Centre
Mon
10
2020-02-10 19:45
Starts
19:45
Kidston 3 v Stanmore 3
Winter 2019-20 - Division 3
Location: The Kidston Institute
Mon
10
2020-02-10 20:00
Starts
20:00
Elstree and Borehamwood 7 v Elstree and Borehamwood 6
Winter 2019-20 - Division 4
Location: Maxwell Park Community Centre
Mon
10
2020-02-10 19:45
Starts
19:45
Exiles 13 v Cobra Cowboys
Winter 2019-20 - Division 4
Location: Barnet Table tennis Centre
Mon
10
2020-02-10 19:45
Starts
19:45
Exiles 15 v Kidston 6
Winter 2019-20 - Division 4
Location: Barnet Table tennis Centre
Tue
11
2020-02-11 19:45
Starts
19:45
Stanmore 2 v The Suburb TTC 2
Winter 2019-20 - Division 1
Location: Stanmore Park Community Centre Hall
Tue
11
2020-02-11 19:45
Starts
19:45
Exiles 4 v Exiles 5
Winter 2019-20 - Division 1
Location: Barnet Table Tennis Centre
Tue
11
2020-02-11 19:45
Starts
19:45
Exiles 7 v Exiles 8
Winter 2019-20 - Division 2
Location: Barnet Table tennis Centre
Tue
11
2020-02-11 19:45
Starts
19:45
Stanmore 4 v The Suburb TTC 3
Winter 2019-20 - Division 3
Location: Stanmore Park Community Centre Hall
Tue
11
2020-02-11 19:45
Starts
19:45
Exiles 12 v Exiles 14
Winter 2019-20 - Division 4
Location: Barnet Table tennis Centre
Tue
11
2020-02-11 19:45
Starts
19:45
Kidston 5 v Stanmore 5
Winter 2019-20 - Division 4
Location: The Kidston Institute
Wed
12
2020-02-12 19:45
Starts
19:45
The Suburb TTC 1 v Hadley Wood 1
Winter 2019-20 - Premier Division
Location: Hampstead Garden Suburb TTC
Wed
12
2020-02-12 19:45
Starts
19:45
Exiles 2 v Kidston 1
Winter 2019-20 - Premier Division
Location: Barnet Table Tennis Centre
Wed
12
2020-02-12 19:45
Starts
19:45
Hadley Wood 3 v Hadley Wood 4
Winter 2019-20 - Division 2
Location: Barnet Table Tennis Centre
Wed
12
2020-02-12 19:45
Starts
19:45
Potters Bar Reds v Exiles 10
Winter 2019-20 - Division 3
Location: The Evangelical Church
Thu
13
2020-02-13 19:45
Starts
19:45
Exiles 3 v Exiles 1
Winter 2019-20 - Premier Division
Location: Barnet Table Tennis Centre
Thu
13
2020-02-13 19:45
Starts
19:45
Urban Fighters 1 v Stanmore 1
Winter 2019-20 - Premier Division
Location: Barnet Table tennis Centre
Thu
13
2020-02-13 19:45
Starts
19:45
Kidston 2 v Exiles 6
Winter 2019-20 - Division 1
Location: The Kidston Institute
Thu
13
2020-02-13 19:45
Starts
19:45
Hadley Wood 5 v Inception 2
Winter 2019-20 - Division 2
Location: Barnet Table tennis Centre
Thu
13
2020-02-13 19:45
Starts
19:45
Exiles 11 v Kidston 4
Winter 2019-20 - Division 3
Location: Barnet Table Tennis Centre
Thu
13
2020-02-13 20:00
Starts
20:00
Elstree And Borehamwood 5 v Exiles 9
Winter 2019-20 - Division 3
Location: Maxwell Park Community Centre
Mon
17
2020-02-17 20:00
Starts
20:00
Elstree And Borehamwood 3 v Hadley Wood 5
Winter 2019-20 - Division 2
Location: Maxwell Park Community Centre
Mon
17
2020-02-17 19:45
Starts
19:45
Kidston 4 v Exiles 10
Winter 2019-20 - Division 3
Location: The Kidston Institute
Mon
17
2020-02-17 19:45
Starts
19:45
Exiles 9 v Kidston 3
Winter 2019-20 - Division 3
Location: Barnet Table tennis Centre
Mon
17
2020-02-17 20:00
Starts
20:00
Elstree and Borehamwood 6 v Kidston 5
Winter 2019-20 - Division 4
Location: Maxwell Park Community Centre
Mon
17
2020-02-17 19:45
Starts
19:45
Exiles 14 v Elstree and Borehamwood 7
Winter 2019-20 - Division 4
Location: Barnet Table tennis Centre
Mon
17
2020-02-17 19:45
Starts
19:45
Exiles 15 v Exiles 12
Winter 2019-20 - Division 4
Location: Barnet Table tennis Centre
Tue
18
2020-02-18 19:45
Starts
19:45
Stanmore 1 v The Suburb TTC 1
Winter 2019-20 - Premier Division
Location: Stanmore Park Community Centre Hall
Tue
18
2020-02-18 19:45
Starts
19:45
Exiles 6 v Inception 1
Winter 2019-20 - Division 1
Location: Barnet Table Tennis Centre
Tue
18
2020-02-18 19:45
Starts
19:45
Herts Unison v Stanmore 2
Winter 2019-20 - Division 1
Location: Barnet Table tennis Centre
Tue
18
2020-02-18 19:45
Starts
19:45
Stanmore 3 v Potters Bar Reds
Winter 2019-20 - Division 3
Location: Stanmore Park Community Centre Hall
Tue
18
2020-02-18 19:45
Starts
19:45
Kidston 6 v Cobra Cowboys
Winter 2019-20 - Division 4
Location: The Kidston Institute
Wed
19
2020-02-19 19:45
Starts
19:45
Exiles 1 v Elstree And Borehamwood 2
Winter 2019-20 - Premier Division
Location: Barnet Table Tennis Centre
Wed
19
2020-02-19 19:45
Starts
19:45
Exiles 2 v Exiles 3
Winter 2019-20 - Premier Division
Location: Barnet Table Tennis Centre
Wed
19
2020-02-19 19:45
Starts
19:45
Exiles 5 v Kidston 2
Winter 2019-20 - Division 1
Location: Barnet Table Tennis Centre
Wed
19
2020-02-19 19:45
Starts
19:45
The Suburb TTC 2 v Exiles 4
Winter 2019-20 - Division 1
Location: Hampstead Garden Suburb TTC
Wed
19
2020-02-19 19:45
Starts
19:45
Hadley Wood 3 v Exiles 7
Winter 2019-20 - Division 2
Location: Barnet Table Tennis Centre
Wed
19
2020-02-19 19:45
Starts
19:45
The Suburb TTC 3 v Elstree And Borehamwood 5
Winter 2019-20 - Division 3
Location: Hampstead Garden Suburb TTC
Thu
20
2020-02-20 19:45
Starts
19:45
Kidston 1 v Hadley Wood 1
Winter 2019-20 - Premier Division
Location: The Kidston Institute
Thu
20
2020-02-20 19:45
Starts
19:45
Exiles 8 v Elstree And Borehamwood 4
Winter 2019-20 - Division 2
Location: Barnet Table tennis Centre
Thu
20
2020-02-20 19:45
Starts
19:45
Hadley Wood 4 v Urban Fighters 2
Winter 2019-20 - Division 2
Location: Barnet Table Tennis Centre
Thu
20
2020-02-20 19:45
Starts
19:45
Exiles 11 v Stanmore 4
Winter 2019-20 - Division 3
Location: Barnet Table Tennis Centre
Thu
20
2020-02-20 19:45
Starts
19:45
Stanmore 5 v Exiles 13
Winter 2019-20 - Division 4
Location: Stanmore Park Community Centre Hall
March 2020
Mon
2
2020-03-02 20:00
Starts
20:00
Elstree And Borehamwood 2 v Exiles 2
Winter 2019-20 - Premier Division
Location: Maxwell Park Community Centre
Mon
2
2020-03-02 19:45
Starts
19:45
Inception 1 v Exiles 5
Winter 2019-20 - Division 1
Location: Barnet Table Tennis Centre
Mon
2
2020-03-02 20:00
Starts
20:00
Elstree And Borehamwood 4 v Hadley Wood 3
Winter 2019-20 - Division 2
Location: Maxwell Park Community Centre
Mon
2
2020-03-02 19:45
Starts
19:45
Kidston 3 v The Suburb TTC 3
Winter 2019-20 - Division 3
Location: The Kidston Institute
Mon
2
2020-03-02 19:45
Starts
19:45
Exiles 13 v Elstree and Borehamwood 6
Winter 2019-20 - Division 4
Location: Barnet Table tennis Centre
Mon
2
2020-03-02 19:45
Starts
19:45
Cobra Cowboys v Stanmore 5
Winter 2019-20 - Division 4
Location: Barnet Table tennis Centre
Mon
2
2020-03-02 20:00
Starts
20:00
Elstree and Borehamwood 7 v Exiles 15
Winter 2019-20 - Division 4
Location: Maxwell Park Community Centre
Tue
3
2020-03-03 19:45
Starts
19:45
Hadley Wood 2 v Exiles 6
Winter 2019-20 - Division 1
Location: Barnet Table Tennis Centre
Tue
3
2020-03-03 19:45
Starts
19:45
Exiles 4 v Herts Unison
Winter 2019-20 - Division 1
Location: Barnet Table Tennis Centre
Tue
3
2020-03-03 19:45
Starts
19:45
Exiles 7 v Hadley Wood 4
Winter 2019-20 - Division 2
Location: Barnet Table tennis Centre
Tue
3
2020-03-03 19:45
Starts
19:45
Urban Fighters 2 v Inception 2
Winter 2019-20 - Division 2
Location: Barnet Table tennis Centre
Tue
3
2020-03-03 19:45
Starts
19:45
Stanmore 4 v Kidston 4
Winter 2019-20 - Division 3
Location: Stanmore Park Community Centre Hall
Tue
3
2020-03-03 19:45
Starts
19:45
Kidston 5 v Exiles 14
Winter 2019-20 - Division 4
Location: The Kidston Institute
Wed
4
2020-03-04 19:45
Starts
19:45
Hadley Wood 1 v Stanmore 1
Winter 2019-20 - Premier Division
Location: Barnet Table Tennis Centre
Wed
4
2020-03-04 19:45
Starts
19:45
Potters Bar Reds v Exiles 9
Winter 2019-20 - Division 3
Location: The Evangelical Church
Thu
5
2020-03-05 19:45
Starts
19:45
Urban Fighters 1 v Exiles 1
Winter 2019-20 - Premier Division
Location: Barnet Table tennis Centre
Thu
5
2020-03-05 19:45
Starts
19:45
Exiles 3 v Kidston 1
Winter 2019-20 - Premier Division
Location: Barnet Table Tennis Centre
Thu
5
2020-03-05 19:45
Starts
19:45
Kidston 2 v The Suburb TTC 2
Winter 2019-20 - Division 1
Location: The Kidston Institute
Thu
5
2020-03-05 19:45
Starts
19:45
Hadley Wood 5 v Exiles 8
Winter 2019-20 - Division 2
Location: Barnet Table tennis Centre
Thu
5
2020-03-05 19:45
Starts
19:45
Exiles 10 v Stanmore 3
Winter 2019-20 - Division 3
Location: Barnet Table tennis Centre
Thu
5
2020-03-05 20:00
Starts
20:00
Elstree And Borehamwood 5 v Exiles 11
Winter 2019-20 - Division 3
Location: Maxwell Park Community Centre
Mon
9
2020-03-09 20:00
Starts
20:00
Elstree And Borehamwood 3 v Urban Fighters 2
Winter 2019-20 - Division 2
Location: Maxwell Park Community Centre
Mon
9
2020-03-09 19:45
Starts
19:45
Kidston 4 v Stanmore 3
Winter 2019-20 - Division 3
Location: The Kidston Institute
Mon
9
2020-03-09 19:45
Starts
19:45
Exiles 9 v Exiles 10
Winter 2019-20 - Division 3
Location: Barnet Table tennis Centre
Mon
9
2020-03-09 20:00
Starts
20:00
Elstree and Borehamwood 6 v Cobra Cowboys
Winter 2019-20 - Division 4
Location: Maxwell Park Community Centre
Mon
9
2020-03-09 19:45
Starts
19:45
Exiles 14 v Exiles 13
Winter 2019-20 - Division 4
Location: Barnet Table tennis Centre
Mon
9
2020-03-09 19:45
Starts
19:45
Exiles 15 v Kidston 5
Winter 2019-20 - Division 4
Location: Barnet Table tennis Centre
Tue
10
2020-03-10 19:45
Starts
19:45
Herts Unison v Kidston 2
Winter 2019-20 - Division 1
Location: Barnet Table tennis Centre
Tue
10
2020-03-10 19:45
Starts
19:45
Stanmore 2 v Exiles 4
Winter 2019-20 - Division 1
Location: Stanmore Park Community Centre Hall
Tue
10
2020-03-10 19:45
Starts
19:45
Exiles 7 v Elstree And Borehamwood 4
Winter 2019-20 - Division 2
Location: Barnet Table tennis Centre
Tue
10
2020-03-10 19:45
Starts
19:45
Stanmore 4 v Elstree And Borehamwood 5
Winter 2019-20 - Division 3
Location: Stanmore Park Community Centre Hall
Tue
10
2020-03-10 19:45
Starts
19:45
Exiles 12 v Elstree and Borehamwood 7
Winter 2019-20 - Division 4
Location: Barnet Table tennis Centre
Tue
10
2020-03-10 19:45
Starts
19:45
Kidston 6 v Stanmore 5
Winter 2019-20 - Division 4
Location: The Kidston Institute
Wed
11
2020-03-11 19:45
Starts
19:45
Exiles 1 v The Suburb TTC 1
Winter 2019-20 - Premier Division
Location: Barnet Table Tennis Centre
Wed
11
2020-03-11 19:45
Starts
19:45
Exiles 2 v Urban Fighters 1
Winter 2019-20 - Premier Division
Location: Barnet Table Tennis Centre
Wed
11
2020-03-11 19:45
Starts
19:45
Exiles 5 v Hadley Wood 2
Winter 2019-20 - Division 1
Location: Barnet Table Tennis Centre
Wed
11
2020-03-11 19:45
Starts
19:45
The Suburb TTC 2 v Inception 1
Winter 2019-20 - Division 1
Location: Hampstead Garden Suburb TTC
Wed
11
2020-03-11 19:45
Starts
19:45
Hadley Wood 3 v Hadley Wood 5
Winter 2019-20 - Division 2
Location: Barnet Table Tennis Centre
Wed
11
2020-03-11 19:45
Starts
19:45
The Suburb TTC 3 v Potters Bar Reds
Winter 2019-20 - Division 3
Location: Hampstead Garden Suburb TTC
Thu
12
2020-03-12 19:45
Starts
19:45
Exiles 3 v Elstree And Borehamwood 2
Winter 2019-20 - Premier Division
Location: Barnet Table Tennis Centre
Thu
12
2020-03-12 19:45
Starts
19:45
Kidston 1 v Stanmore 1
Winter 2019-20 - Premier Division
Location: The Kidston Institute
Thu
12
2020-03-12 19:45
Starts
19:45
Hadley Wood 4 v Inception 2
Winter 2019-20 - Division 2
Location: Barnet Table Tennis Centre
Thu
12
2020-03-12 19:45
Starts
19:45
Exiles 11 v Kidston 3
Winter 2019-20 - Division 3
Location: Barnet Table Tennis Centre
Mon
16
2020-03-16 20:00
Starts
20:00
Elstree And Borehamwood 2 v Kidston 1
Winter 2019-20 - Premier Division
Location: Maxwell Park Community Centre
Mon
16
2020-03-16 19:45
Starts
19:45
Inception 1 v Herts Unison
Winter 2019-20 - Division 1
Location: Barnet Table Tennis Centre
Mon
16
2020-03-16 20:00
Starts
20:00
Elstree And Borehamwood 4 v Hadley Wood 4
Winter 2019-20 - Division 2
Location: Maxwell Park Community Centre
Mon
16
2020-03-16 19:45
Starts
19:45
Kidston 3 v Stanmore 4
Winter 2019-20 - Division 3
Location: The Kidston Institute
Mon
16
2020-03-16 19:45
Starts
19:45
Exiles 13 v Exiles 15
Winter 2019-20 - Division 4
Location: Barnet Table tennis Centre
Mon
16
2020-03-16 19:45
Starts
19:45
Cobra Cowboys v Exiles 14
Winter 2019-20 - Division 4
Location: Barnet Table tennis Centre
Mon
16
2020-03-16 20:00
Starts
20:00
Elstree and Borehamwood 7 v Kidston 6
Winter 2019-20 - Division 4
Location: Maxwell Park Community Centre
Tue
17
2020-03-17 19:45
Starts
19:45
Hadley Wood 2 v The Suburb TTC 2
Winter 2019-20 - Division 1
Location: Barnet Table Tennis Centre
Tue
17
2020-03-17 19:45
Starts
19:45
Exiles 6 v Exiles 5
Winter 2019-20 - Division 1
Location: Barnet Table Tennis Centre
Tue
17
2020-03-17 19:45
Starts
19:45
Urban Fighters 2 v Exiles 8
Winter 2019-20 - Division 2
Location: Barnet Table tennis Centre
Tue
17
2020-03-17 19:45
Starts
19:45
Inception 2 v Elstree And Borehamwood 3
Winter 2019-20 - Division 2
Location: Barnet Table Tennis Centre
Tue
17
2020-03-17 19:45
Starts
19:45
Stanmore 3 v Exiles 9
Winter 2019-20 - Division 3
Location: Stanmore Park Community Centre Hall
Tue
17
2020-03-17 19:45
Starts
19:45
Kidston 5 v Exiles 12
Winter 2019-20 - Division 4
Location: The Kidston Institute
Wed
18
2020-03-18 19:45
Starts
19:45
The Suburb TTC 1 v Exiles 2
Winter 2019-20 - Premier Division
Location: Hampstead Garden Suburb TTC
Wed
18
2020-03-18 19:45
Starts
19:45
Hadley Wood 1 v Exiles 1
Winter 2019-20 - Premier Division
Location: Barnet Table Tennis Centre
Wed
18
2020-03-18 19:45
Starts
19:45
Potters Bar Reds v Exiles 11
Winter 2019-20 - Division 3
Location: The Evangelical Church
Thu
19
2020-03-19 19:45
Starts
19:45
Urban Fighters 1 v Exiles 3
Winter 2019-20 - Premier Division
Location: Barnet Table tennis Centre
Thu
19
2020-03-19 19:45
Starts
19:45
Kidston 2 v Stanmore 2
Winter 2019-20 - Division 1
Location: The Kidston Institute
Thu
19
2020-03-19 19:45
Starts
19:45
Hadley Wood 5 v Exiles 7
Winter 2019-20 - Division 2
Location: Barnet Table tennis Centre
Thu
19
2020-03-19 19:45
Starts
19:45
Exiles 10 v The Suburb TTC 3
Winter 2019-20 - Division 3
Location: Barnet Table tennis Centre
Thu
19
2020-03-19 20:00
Starts
20:00
Elstree And Borehamwood 5 v Kidston 4
Winter 2019-20 - Division 3
Location: Maxwell Park Community Centre
Thu
19
2020-03-19 19:45
Starts
19:45
Stanmore 5 v Elstree and Borehamwood 6
Winter 2019-20 - Division 4
Location: Stanmore Park Community Centre Hall
Tue
24
2020-03-24 19:45
Starts
19:45
Exiles 12 v Kidston 6
Winter 2019-20 - Division 4
Location: Barnet Table tennis Centre
Share This Page
Display As
Filter by Event Type
Past Events