Calendar
Grid
One Off
Fixture
Coaching
Practice
Competition
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
Murrayfield B v NA A
10:00
Dumfries A v Murrayfield A
10:00
SA A v North Merchy
10:00
Drum A v Dundee A
10:00
NA A v Dumfries A
12:30
Murrayfield A v SA A
12:30
Dundee A v Murrayfield B
12:30
North Merchy v Drum A
12:30
Abdn A v NA B
10:00
Dundee B v Scottish Vets A
10:00
Mfield C v Abdn B
10:00
S Ayrshire B v Ed. Int A
10:00
NA B v Dundee B
12:30
Scottish Vets A v Mfield C
12:30
Ed. Int A v Abdn A
12:30
Abdn B v S Ayrshire B
12:30
Mfield D v Glasgow South A
10:00
NA C v Stirling A
10:00
Vets B v Nomads
10:00
Drum B v SA C
10:00
Glasgow South A v NA C
12:30
Stirling A v Vets B
12:30
SA C v Mfield D
12:30
Nomads v Drum B
12:30
Dumfries B v Brunswick
10:00
NHM v Drum C
10:00
M'field E v N Ayrshire D
10:00
EUTTC A v W Lothian
10:00
Brunswick v NHM
12:30
Drum C v M'field E
12:30
W Lothian v Dumfries B
12:30
N Ayrshire D v EUTTC A
12:30
Abdn C v Stirling B
10:00
Edin Int B v Dundee C
10:00
Joe Wilson A v Knightswd
10:00
Joe W B v GP
10:00
Stirling B v Edin Int B
12:30
Dundee C v Joe Wilson A
12:30
GP v Abdn C
12:30
Knightswd v Joe W B
12:30
SA A v NA A
10:00
Murrayfield A v North Merchy
10:00
Dumfries A v Dundee A
10:00
Murrayfield B v Drum A
10:00
NA A v Murrayfield A
12:00
Dundee A v SA A
12:00
Drum A v Dumfries A
12:00
North Merchy v Murrayfield B
12:00
Mfield C v NA B
10:00
Scottish Vets A v Abdn B
10:00
Dundee B v Ed. Int A
10:00
Abdn A v S Ayrshire B
10:00
NA B v Scottish Vets A
12:00
Ed. Int A v Mfield C
12:00
S Ayrshire B v Dundee B
12:00
Abdn B v Abdn A
12:00
Vets B v Glasgow South A
10:00
Stirling A v Nomads
10:00
NA C v SA C
10:00
Mfield D v Drum B
10:00
Glasgow South A v Stirling A
12:00
SA C v Vets B
12:00
Drum B v NA C
12:00
Nomads v Mfield D
12:00
M'field E v Brunswick
10:00
Drum C v N Ayrshire D
10:00
NHM v W Lothian
10:00
Dumfries B v EUTTC A
10:00
Brunswick v Drum C
12:00
W Lothian v M'field E
12:00
EUTTC A v NHM
12:00
N Ayrshire D v Dumfries B
12:00
Joe Wilson A v Stirling B
10:00
Dundee C v Knightswd
10:00
Edin Int B v GP
10:00
Abdn C v Joe W B
10:00
Stirling B v Dundee C
12:00
GP v Joe Wilson A
12:00
Joe W B v Edin Int B
12:00
Knightswd v Abdn C
12:00
Hadd B v Hadd A
10:00
Drum D v HWU
10:00
Eu B v Highlands
10:00
Hadd A v Highlands
12:30
HWU v Hadd B
12:30
Drum D v Eu B
12:30