CHAMPIONSHIP RECORDS

R. HEFFER CUP

Mens Singles          

1938         C. Biggs

1939         J.  Leach

1946         H. How

1947         H. Sugarhood

1948         E. Farnham

1949         D. Pidgeon

1950         J.  Grantham

1951/52    H. Sugarhood

1953         D. Marsham

1954         A. Older

1955         D. Marsham

1956         M. Darlington

1957         H. Thomas

1958         K. Beamish

1959         A. Condon

1960         K. Beamish

1961/62    A. Condon

1963         K. Beamish

1964/65    R. Murray

1966         K. Beamish

1967         D. Garner

1968/71    K. Beamish

1972         B. Mailey

1973         D. Randall

1974         F. Mauthoor

1975/79    K. Caldon

1980         J.  Willson

1981         K. Caldon

1982         S. Dettmar

1983         S. Dettmar

1984         P. Fuller

1985         J. Drew

1986         P. Sayer

1987         P. Radford

1988         A. Radford

1989         D. Window

1990         I.   Attridge

1991/92    P. Sayer

1993         M. Wicker

1994/95    I.   Attridge

1996         C. Herbet

1997         M. Wicker

1998         G. Lewsey

1999         J. King

2000         C. Herbert

2001         M. Spero

2002         G. Tendler

2003         S. Kimm

2004         M. Wicker

2005         S. Kerns

2006          I. Attridge

2007        S. Kimm

2008         R. Zaunmayr

2009         R. Zaunmayr

2010        S. Kerns

2011        No Contest

2012        C. Penrose

2013        R. Jermyn

2014        R. Jermyn

2015        R. Jermyn

ROMFORD TIMES CUP

Ladies Singles 

1938/39       Miss C. Waters

1946            Miss J. Haselgrove

1947/49       Mrs. M. Davis

1950/51       Mrs. M. Brown (Davis)

1952            Mrs. P. Lauder

1953            Miss J. Reynolds

1954            Mrs. M. Brown

1955            Mrs. E. Horsham

1956            Mrs. M. Brown

1957/61       Miss S. Hession

1962/63       Miss L. Henwood

1964/66       Miss S. Hession

1967            Mrs. A. Hewitt

1968/69       Miss S. Hession

1970/73       Mrs. A. Hewitt

1974/75       Miss J. Livesey

1976            Mrs. C. Mowbray

1977            Miss J. Livesey

1978/79       Miss E. Sayer

1980            Mrs.  H. Cathcart

1981            Mrs.  H. Cathcart

1982            Mrs.  H. Cathcart

1983            Mrs. J. Glassock

1984            Mrs. J. Glassock

1985            Miss S. Stephens

1986/87       Mrs. C. Nelson

1988            Miss L. Radford

1989/90       Mrs. M. Dawson

1991            Miss S. Ruocco

1992            Mrs. C. Nelson

1993            Mrs. P. Rogers

1994/95       Miss S. Man

1996            Mrs C. Nelson

1997            Mrs S. Alborough

1998            Mrs J. Langford

1999            Mrs S. Alborough

2000            Mrs C. Nelson

2001/02       Miss K. Bryant

2003            Mrs J. Langford

2004            Mrs C. Nelson

2005/15       No Contest


ROMFORD STADIUM CUP

Mens Doubles

1946         R. Hilliard & H. How

1947         E. Cook & E. Farnham

1948         R. Anderson & R. Rosser

1949         H. Sugarhood & H. Thomas

1950         J. Grantham & D. Pidgeon

1951/52    H. Sugarhood & N. Sugarhood

1953         A. Older & H. Sugarhood

1954         D. Marsham & R. Parmenter

1955/56    N. Lodge & D. Marsham

1957/58    K. Beamish & R. Parmenter

1959         R. Dickinson & E. Keller

1960/62    K. Beamish & A. Condon

1963/64    K. Beamish & B. Bond

1965/66    D. Garner & B. Warren

1967         R. Wesley & J. Bright

1968         K. Beamish & D. Garner

1969         R. Wesley & J. Bright

1970         J. Osborne & P. Smith

1971/72    K. Beamish & D. Nicholas

1973         F. Mauthoor & J. Osborne

1974         B. Mailey & B. Parish

1975         B. Caldon & K. Caldon

1976         D. Randall & J. Cleaves

1977/78    B. Caldon & K. Caldon

1979         K. Beamish & J. Willson

1980         J. Willson & K. Beamish

1981         P. Fuller & C. Heath

1982         P. Fuller & A. Stallard

1983         S. Dettmar & B. Parish

1984         S. Bond & S. Kimm

1985         P. Sayer & J. Sparkes

1986         J. Drew & F. Mauthoor

1987         S. Bond & C. Knight

1988/89    P. Stephens & M. Wicker

1990         I. Attridge & J.Monk

1991         D. Holland & P. Sayer

1992         I. Attridge & J. Monk

1993         M. Wicker & P. Stephens

1994         T. Guymer & M. Blake

1995         I. Attridge & D. McGilvray

1996         C. Herbert & F. Mauthoor

1997/99    S. Kimm & R. Veale

2000         S. Kimm & S. Bond

2001         J. King & M. Spero

2002         S. Kimm & S. Bond

2003         S. Kimm & G. Lewsey

2004         J. King & M. Wicker

2005        D. Cannon & Y. Mauthoor

2006        S. Kimm & G. Lewsey

2007        S. Kimm & S. Kerns

2008        P. Whatton & K. McNutt

2009        G. West & R. Zaunmayr

2010        S. Kimm & G. Lewsey

2011        No Contest

2012        R. Jermyn & C. Carder

2013        S. Kerns & M. Spero

2014/15   R. Jermyn & C. Carder

WARD CUP

Ladies Doubles

1947      Miss J. Cole & Miss J. Haselgrove

1948      Miss A. Cough & Miss M. Scurry

1949      Mrs. M. Davis & Miss D. Godfrey

1950/51 Mrs. B. Skegg & Miss Z. Sloman

1952      Mrs. I. Bell & Miss I. Dawson

1953/56 Mrs. M. Brown & Miss I. Ross

1957      Mrs. P. Anker & Mrs. S. Beamish

1958/60 Mrs. S. Beamish & Miss S. Hession

1961      Mrs. B. Bell & Miss L. Bell

1962      Mrs. P. Lauder & Mrs. F. Stedman

1963      Miss L. Henwood & Miss S. Hession

1964      Miss L. Bell & Mrs. A. Hewitt

1965/66 Miss S. Hession & Mrs. A. Hewitt

1967      Miss B. Goldsmith & Mrs. A. Hewitt

1968/69 Miss S. Hession & Miss F. Owen-Flood

1970      Mrs. A. Hewitt & Miss V. Lauder

1971/72 Mrs. A. Hewitt & Miss J. Livesey

1973      Miss V. Lauder & Miss C. Stonell

1974/75 Mrs. A. Hewitt & Miss J. Livesey

1976      Mrs. M. Know & Miss J. Livesey

1977      Mrs. C. Mowbray & Miss E. Sayer

1978      Mrs. H. Cathcart & Miss E. Sayer

1979      Mrs. J. Glassock & Mrs. L. Thacker

1980      Mrs. L. Thacker & Mrs. C Nelson

1981      Mrs. H. Cathcart & Mrs. A. Hewitt

1982      Mrs. H. Cathcart & Mrs. D. Dyball

1983      Miss J. Preedy & Miss L. Wayland

1984      Mrs. D. Dyball & Mrs. E. Harvey

1985      Mrs. H. Cathcart & Mrs. J. Glassock

1986      Mrs. H. Cathcart & Mrs. C. Nelson

1987      Mrs. L. & Miss L. Radford

1988      Mrs. C. Nelson & Miss L. Radford

1989/90 Mrs. M. Dawson & Mrs. C. Nelson

1991      Miss T. Holland & Miss S. Ruocco

1992      Mrs. C. Nelson & Mrs. J. Langford

1993      No Contest

1994      Mrs. C. Nelson & Miss S. Man

1995      Miss J. Fenn & Miss S. Man

1996      Mrs C. Nelson & Mrs J. Langford

1997      Mrs G. Levy & Mrs M. Pavitt

1998      Mrs S. Alborough & Mrs M. Pavitt

1999/00 Mrs C. Nelson & Mrs J. Langford

2001      Miss K. Bryant & Mrs S. Alborough

2002      Miss K. Bryant & Ms S. Green

2003      Mrs J. Langford & Mrs J. Price

2004      Miss J. Fenn & Mrs J. Langford

2005/15 No Contest

NUTTALL CUP

Mixed Doubles

1947/49    H. Sugarhood and Mrs. M. Davis

1950/53    H. Sugarhood and Mrs. M. Brown

1954         N. Lodge and Mrs. Z. Gay

1955         A. Older and Miss H. Colling

1956         M. Darlington and Miss S. Hession

1957         K. Piercy and Miss S. Hession

1958         K. Beamish and Mrs. S. Beamish

1959/61    A. Condon and Miss S. Hession

1962         A. Condon and Miss L. Henwood

1963         D. Pryor and Miss L. Henwood

1964/66    K. Beamish and Miss S. Hession

1967         K. Bysouth and Mrs. O. Chapman

1968         J. Bright and Mrs. A. Hewitt

1969         K. Beamish and Miss S. Hession

1970/71    P. Smith and Mrs. A. Hewitt

1972         J. Osborne and Mrs. A. Hewitt

1973         B. Parish and Miss J. Livesey

1974         K. Beamish and Miss C. Stonell

1975         F. Mauthoor and Mrs. M. Know

1976         B. Parish and Miss J. Livesey

1977         K. Beamish and Mrs. C. Mowbray

1978         K. Cauldon and Miss E. Sayer

1979         S. Battrick and Mrs. L. Thacker

1980         Miss E. Sayer & J. Willson

1981         Mrs. A. Hewitt & K. Beamish

1982         Mrs. J. Glassock & A. Stallard

1983         Mrs. H. Cathcart & D. Lundie

1984         Miss D. Gould & J. Willson

1985         Mrs. J. Glassock & J. Drew

1986         Miss S. George & D. Window

1987         Mrs. L. & A. Radford

1988         Miss L. Radford & A. Radford

1989/90    Mrs. M. Dawson & I. Attridge

1991         Miss T. Holland and & I. Attridge

1992         Mrs. J. Langford & I. Attridge

1993         Mrs. P. Rogers & J. Jones

1994         Miss J. Fenn & I. Attridge

1995         Miss S. Man & I. Attridge

1996/99    Mrs C. Nelson & J. King     

2000         Mrs J. Donovan & M. Spero

2001         Miss J. Fenn & G. Lewsey

2002         Mrs J. Langford & P. Morris

2003         Miss J. Fenn & G. Lewsey

2004         Mrs C. Nelson & J. King

2005/15   No Contest

WELLS CUP

Veterans Singles                                                                                                                                                    

1952/55    H. Thomas                                                                                                                                                       

1956         H. Sugarhood                                                                                                                                                   

1957/62    H. Thomas                                                                                                                                                       

1963         V. Ralls                                                                                                                                                             

1964/65    E. Thyeson                                                                                                                                                       

1966         V. Ralls                                                                                                                                                             

1967         A. Ferguson                                                                                                                                                      

1968         E. Thyeson                                                                                                                                                       

1969         S. Taylor                                                                                                                                                           

1970/72    J. Osborne                                                                                                                                                       

1973        S. Norton                                                                                                                                                          

1974/75   K. Beamish                                                                                                                                                       

1976        K. Veale                                                                                                                                                            

1977        K. Beamish                                                                                                                                                       

1978        S. Norton                                                                                                                                                          

1979        L. Fountain                                                                                                                                                       

1980        P. Morris                                                                                                                                                           

1981        B. Parish                                                                                                                                                           

1982        R. Murray                                                                                                                                                         

1983        B. Parish                                                                                                                                                           

1984        B. Parish                                                                                                                                                           

1985        P. Radford                                                                                                                                                        

1986        L. Fountain                                                                                                                                                       

1987        P. Radford                                                                                                                                                        

1988        K. Veale                                                                                                                                                            

1989        G. Stables                                                                                                                                                        

1990        D. Letham                                                                                                                                                        

1991        J. Hobley                                                                                                                                                          

1992/93   F. Mauthoor                                                                                                                                                      

1994/95   T. Guymer

1996/00   J. King                                                                                                                                                              

2001        R. Murray

2002/03   G. Lewsey

2004        T. Guymer

2005         S. Kimm

2006         I. Attridge

2007        S. Kimm

2008/09   S. Kerns

2010/15   No Contest

OSBORNE CUP

Minor Singles               

1972        W. Jennings

1973        A. Stonell

1974        J. Farey

1975        P. Smith

1976        A. Penny

1977        B. Bates

1978        R. Stephens

1979        D. Wayland

1980        C. Low

1981        A. Bishop

1982        B. Wood

1983        B. Wood

1984        S. Schild

1985        S. Tatum

1986        J. Flynn

1987        C. Wills

1988        L. Salter

1989        C. Wills

1990        G. Estall

1991        A. Spinks

1992        M. Blake

1993        B. Farmer

1994/95   I. Davidson

1996        C. Fosh

1997        A. Home

1998        C. Beagle

1999        C. Parr                                            

2000        A. Stallard

2001        M. Stander

2002        C. Fear

2003        M. Copleston

2004        J. McCutcheon

2005        D. Fung

2006        M. Rowe

2007        C. Penrose

2008        D. Penrose

2009        J. Allen

2010       J. Austin

2011       No Contest

2012       C. Dukes

2013       Bradley Ireland

2014/15  J. Stockdale

BATEMAN CUP          

Restricted Singles (Div. II & Under)                                                                                                                                         

1991         S. Muth

1992         M. Blake

1993/94    J. King

1995/96    C. Herbert

1997         K. McNutt

1998         S. Muth

1999/00    P. Whatton

2001         S. Willmott

2002         M. Stander

2003         J. Phillips

JAMES PHILLIPS TROPHY

Restricted Singles (Div ll & Under)

2004/05    P. Whatton

2006         T. Scott

2007         P. Whatton

2008         D. Bowman

2009         J. Bond

2010        M. England

2011        No Contest

2012        C. Dukes

2013        R. Kemp

2014        D. Penrose

2015        J. Allen

JUBILEE CUP                      

(Div. V)            

1987         P. Deag

1988         K. Estall

1989         D. Reynolds

1990         J. Pridham

1991         D. Page

1992/93    B. Farmer

1994         I. Barlow

1995         Mrs. J. Donovan

1996         C. Fear

1997         J. Hall

1998         P. Barker

1999         K. Turner

2000         D. Lee

2001         M. Stander

2002/03    M. Copleston

2004         J. McCutcheon     

2005        C. Marklew

2006        E. Clifton

2007        J. Austin

2008        D. Penrose

2009/15   No Contest

LEGGETT CUP

Handicap Singles

1984         P. Soulsby

1985         A. Radford

1986         W. Tallowin

1987         P. Radford

1988         G. Solder

1989         I. Attridge

1990         T. Guymer

1991/92    P. Sayer

1993         M. Perkins

1994         Mrs. J. Morris

1995         O. Beaumont

1996         J. Nelson

1997         P. Morris

1998         J. Nelson

1999         G. Lewsey

2000         C. Herbert

2001         R. Klein

2002         G. Tendler

2003         M. Spero

2004         M. Copleston         

2005/06    D. Cannon   

2007         J. Bond

2008/09    J. Allen

2010        C. Herbert

2011        No Contest

2012        R. Jermyn

2013        M. Spero

2014/15   C. Herbert

THYESON CUP

Intermediate Singles (under 21)                                           

1972         B. Mailey                    

1973         P. Hale                       

1974         K. Caldon                   

1975         J. Drew                      

1976/79    K. Caldon                   

1980         R. Brown                    

1981         S. Kimm                     

1982         S. Kimm                     

1983         S. Dettmar                 

1984         P. Sayer                     

1985         B. Lazarus                  

1986         P. Sayer                     

1987         A. Radford                 

1988         G. Solder                    

1989         J. Bond                       

1990         I. Symons                   

1991         Miss T. Holland          

1992         S. Northcott                

1993         A. Foster                    

1994         S. Tomlin                    

1995         No Contest                 

1996         O. Beaumont

1997         S. Menon

1998         J. Nelson

1999/01    M. Spero

2002         Miss K. Bryant

2003         D. Stander

2004         M. Copleston

2005        Y. Mauthoor

2006        M. Copleston

2007/09   J. Bon

EAGLE CUP

Boys Singles         

1947         R. Parmenter

1948         T. Dix

1949         D. Lloyd

1950         B. Shepherd

1951         C. Anthony

1952         C. Campbell

1953         H. Hayes

1954         S. Small

1955        H. Bottomley

1956        B. Warren

1957        I. Macdonald

1958        J. Nicholls

1959         I. Macdonald

1960/61   D. Garner

1962        I. Dutton

1963/64   D. Medcraft

1965        D. Bysouth

1966/67   B. Cecil

1968/70   I. Horsham

1971        G. Norton

1972        J. Drew

1973/74   K. Caldon

1975        J. Farey

1976        K. Caldon

1977        A. Penny

1978        S. Kimm

1979        G. Clement

1980        G. Clement

1981        S. Bond

1982        P. Sayer

1983        S. Dettmar

1984        D. Brooks

1985        B. Lazarus

1986        P. Donegan

1987        A. Radford

1988        G. Solder

1989        P. Freeman

1990/91   D. Morse

1992        No Contest

1993        D. Morse

1994        S. Handy

1995        No Contest

1996/99   S. Menon

2000        T. Dixon

2001        M. Klein

2002        O. Oxland

2003        D. Stander

2004        M. Copleston

2005        R. Benellal

2006        M. Mulley

2007        T. Lundy

2008        C. Penrose

2009/15   No Contest

WELLS CUP                                                                                                                                                 

Girls Singles                                                                                                                                                              

1947            No Contest

1948            Miss R. West

1949            No Contest

1950            Miss S. Hubbard

1951            Miss M. Norrington

1952/53       Miss R. Sugarhood

1954            Miss A. Schubert

1955            Miss S. Hession

1956            Miss R. Sugarhood

1957/58       Miss S. Hession

1959/61       Miss L. Bell

1962            No Contest

1963            Miss L. Henwood

1964/65       No Contest

1966            Miss G. Clarke

1967/68       Miss J. Jamieson

1969            Miss J. Jamieson

1970            Miss C. Stonell

1971/72       Miss L. Harvey

1973            Miss C. Stonell

1974            Miss J. Livesey

1975            Miss C. Taylor

1976            Miss J. Dyball

1977            Miss J. O'Keefe

1978/79       Miss J. Preedy

1980            Miss J. Preedy

1981            Miss S. Stephens

1982            Miss S. Stephens

1983            Miss D. Gould

1984            Miss S. Stephens

1985            Miss S. George

1986            Miss S. George

1987/88       Miss L. Radford

1989/97       No Contest

1998            Miss L. McNutt

1999/00       Miss E. Hopson

2001            Miss L. McNutt

2002            Miss M. Griffin

2003            Miss K. Drewry

2004/06       Miss R. Ariya

2007           Miss S. Yasmin

2008           Miss M. Andrews

2009/15      No Contest

TED EDWARDS CUP

Boys Double

  1970      S. Chamberlain and C. Heath

  1971      J. Drew and G. Norton

  1972      M. Page and L. Williams

  1973      M. Page and K. Caldon

  1974       K. Caldon & D. Reynolds

  1975      S. Kimm & K. Jackson

  1976      K. Caldon & K. Jackson

  1977      A. Penny & R. Veale

  1978      S. Kimm & R. Veale

  1979      D. Houseman & D. Taylor

  1980      G. Clement & P. Hobbs

  1981      S. Bond & D. Bond

  1982      P. Sayer & S. Dixon

  1983      D. Cole & R. Darnell

  1984      D. Brooks & S. Wayland

  1985      A. Chapman & R. Soulsby

  1986      P. Donegan & R. Fuller

  1987      A. Radford & S. Rand

  1988      A. Radford & C. Smith

  1989      P. Freeman & P. Mangan

  1990      D. Taylor & A. Fowles

  1991      A. Fowles & D. Morse

  1992      No Contest

  1993      N. Slack & L. Mann

  1994      S. Handy & P. Whatton

  1995      No Contest

1996         O. Beaumont & J. Nelson

1997         S. Menon & M. Todd

1998         S. Menon & J. Nelson

1999         J. Knowles & N. Plumb

2000         N. Banning & O. Oxland

2001         R. Lawrence & M. Dahler

2002         M. Copleston & J. Bond

2003         B. Childs & D. Stander

2004         J. Bond & M. Copleston

2005         R. Benellal & S. Hoang

2006         J. Stannard & D. Piggott

2007/15 No Contest

ALLEN CUP   

Girls Doubles    

1970      Miss L. Harvey and Miss C. Stonell

1971      Miss L. Harvey and Miss P. Harvey

1972      Miss L. Harvey and Miss J. Merritt

1973      Miss J. Livesey and Miss C. Stonell

1974      Miss M. Storie and Miss C. Taylor

1975      Miss C. Taylor and Miss J. Dyball

1976      Miss J. Dyball and Miss J. Battrick

1977      Miss J. O'Keefe and Miss K. Jenkins

1978      Miss A. Alken and Miss J. Davis

1979      Miss J. Preedy and Miss J. Biggins

1980      Miss J. Thompson & Miss R. Glacken

1981      Miss T. Martinez & Miss J. Preedy

1982      Miss S. Stephens & Miss D. Gould

1983      No Contest

1984      No Contest

1985      No Contest

1986/87 No Contest

1988      Miss L. Radford & Miss J. Hedges

1989/98 No Contest

1999      Miss E. Hopson & Miss S. Cassidy

2000/01 No Contest

2002      Miss N. Adams & Miss M. Griffin

2003      Miss K. Drewry & Miss A. Childs

2004      Miss K. Drewry & Miss J. Cornhill

2005/15 No Contest

SEXTON CUP                                                                                    

Junior Mixed Doubles                                                                                                                                                                               

1970         S. Chamberlain and Miss L. Harvey                                     

1971/72    J. Drew and Miss L. Harvey                                               

1973         M. Page and Miss J. Livesey                                             

1974         K. Caldon and Miss J. Livesey                                           

1975         G. Lewsey and Miss C. Taylor                                           

1976         G. Lewsey and Miss J. Dyball                                            

1977         R. Veale and Miss J. O'Keefe                                            

1978         S. Kimm and Miss J. Preedy                                              

1979         S. Dorking and Miss T. Dorking                                         

1980         Miss L. Wayland & G. Clement                                          

1981         Miss D. Gould & S. Wayland                                              

1982         Miss D. Gould & P. Stephens                                             

1983         Miss S. Stephens & D. Brooks                                           

1984         Miss D. Gould & S. Wayland                                              

1985         Miss S. George & B. Lazarus                                             

1986         Miss W. Smith & C. Smith                                                  

1987         Miss L. Radford & A. Radford                                            

1988/98    No Contest

1999/00    Miss L. McNutt & T. Dixon

2001         Miss L. McNutt & D. Shirley

2002         Miss M. Griffin & D. Stander

2003         Miss K. Drewry & B. Childs

2004/05    Miss K. Drewry & M. Copleston

2006        Miss R. Ariya  & M. Mulley

2007/15   No Contest

BEATRICE WRIGHT CUP                                   

Under 15 Singles                                                    

1974        K. Caldon

1975        G. Lewsey

1976        K. Jackson

1977        G. Clement

1978        R. Stephens

1979        G. Clement

1980        P. Stephens

1981        A. Bishop

1982        S. Wayland

1983        J. Davis

1984        R. Soulsby

1985        Miss S. George

1986        P. Donegan

1987        A. Radford

1988        G. Solder

1989        P. Freeman

1990/91   D. Morse

1992        No Contest

1993        D. Morse

1994        L. Mann

1995        O. Beaumont

1996        S. Menon

1997        J. Nelson

1998        T. Dixon

1999/02   O. Oxland

2003        B. Childs

2004        S. Hoang

2005        E. Hussain

2006        J. Stannard

2007        A. Kent

2008        B. Crouchman

2009/15   No Contes

ANN HEWI 

Under 13 Singl                       

  1974         S. Kimm

  1975/76    S. Wren

  1977         G. Clement

  1978/79    S. Dorking

  1980         S. Dorking

  1981         J. Davis

  1982         R. Soulsby

  1983         R. Soulsby

  1984         No Contest

  1985         S. Rand

  1986         J. Reynolds

  1987         Miss J. Rand

  1988         Miss L. Radford

  1989         Miss S. Ruocco

  1990/91    D. Morse

  1992         No Contest

  1993         R. Stearman

  1994         K. Hurford

  1995/96    O. Beaumont

  1997         T. Dixon

  1998/00    O. Oxland

  2001         D. Stander

  2002         B. Childs

  2003         J. Lovett

  2004         J.S. Mudhar

  2005         C. Penrose

  2006         B. Elliott

  2007         B. Crouchman

  2008         S. Dowsett

  2009/15    No Contest                                                             

ERIC REYNOLDS CUP

Under 11 Singles

2000    Miss L. McNutt

2001    J. Stokes

2002    M. Adjei

2003    M. Mulley

2004    A. Patel  

2005    R. Tan

2006    A. Horton

2007      A. Horton

2008      Miss S. Austin

2009/15 No Contest

STEDMAN PERSONALITY AWARD

1978    E. Thyeson            

1979    R. Hague               

1980    W. Horsham          

1981    K. Harvey              

1982    Mrs. P. Lauder       

1983    D. Smith 

1984    T. Stephens           

1985    G. Berry 

1986    Mrs. C. Nelson       

1987    B. Shedley             

1988    S. Taylor

1989    S. Kimm 

1990    R. Ellmore              

1991    E. Reynolds           

1992    M. Goldspink         

1993    R. Hague               

1994    C. Sherrin              

1995    S. Dixon 

1996    C. Fosh

1997    P. Morris

1998    Mrs L. Radford

1999    K. Harvey

2000    J. Reynolds

2001    D. Bowman

2002    T. Stephens

2003    K. Bryant

2004    J. Mansfield

2005    S. Penrose

2006    P. Cassidy

2007    R. Marsh

2008    G. Reeves

2009    B. Castor

2010    W. Sale

2011    C. Vandome

2012    P. Barker

2013    L. Fountain

2014    S. Uzal

2015    Bradley Ireland

Last Updated:
Share This Page