Calendar
Grid
One Off
Fixture
Coaching
Practice
Competition
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
Stanley Square v Honeywell C
19:30
Pollards A v Hollinwood D
19:30
Coldhurst A v Honeywell F
19:30
Denshaw B v Grotton B
19:30
Grotton A v Unison C
19:30
Honeywell D v Uppermill A
19:30
Pollards B v Our Lady's A
19:30
Unison B v Honeywell B
19:00
Glodwick v Saddleworth B
19:30
Uppermill B v Denshaw A
19:30
Unison E v Thornham
19:00
Owls A v Gilders
19:30
Our Lady's B v Deaf Club C
19:30
Ansa Elevators v Owls B
19:30
Saddleworth A v Rosehill
19:30
Honeywell A v Unison A
19:30
Deaf Club A v Honeywell E
19:30
Hollinwood A v Hollinwood B
19:30
Hollinwood C v Werneth
19:30
Hyde YMCA B v Hyde YMCA A
19:30
Deaf Club B v Unison D
19:30
Hollinwood E v Hollinwood F
19:30
Honeywell B v Saddleworth A
19:30
Werneth v Stanley Square
19:30
Unison C v Honeywell D
19:30
Denshaw A v Coldhurst A
19:30
Birley Moss v Glodwick
19:30
Honeywell F v Unison E
19:30
Grotton B v Hollinwood E
19:30
Unison A v Hollinwood A
19:00
Rosehill v Honeywell A
19:30
Honeywell E v Hollinwood C
19:30
Uppermill A v Deaf Club A
19:30
Unison D v Pollards A
19:00
Gilders v Deaf Club B
19:30
Thornham v Owls A
19:30
Our Lady's A v Denshaw B
19:30
Saddleworth B v Unison B
19:30
Honeywell C v Hyde YMCA B
19:30
Hyde YMCA A v Grotton A
19:30
Denshaw C v Pollards B
19:30
Deaf Club C v Ansa Elevators
19:30
Hollinwood D v Uppermill B
19:30
Hollinwood F v Our Lady's B
19:30
Stanley Square v Honeywell E
19:30
Coldhurst A v Hollinwood D
19:30
Pollards A v Gilders
19:30
Denshaw B v Denshaw C
19:30
Grotton A v Honeywell D
19:30
Honeywell F v Denshaw A
19:30
Unison B v Saddleworth A
19:00
Glodwick v Hollinwood B
19:30
Uppermill B v Unison D
19:30
Unison E v Owls A
19:00
Our Lady's B v Grotton B
19:30
Ansa Elevators v Hollinwood F
19:30
Owls B v Deaf Club C
19:30
Saddleworth B v Birley Moss
19:30
Honeywell A v Honeywell B
19:30
Deaf Club A v Unison C
19:30
Hyde YMCA A v Honeywell C
19:30
Hollinwood A v Rosehill
19:30
Hollinwood C v Uppermill A
19:30
Hyde YMCA B v Werneth
19:30
Deaf Club B v Thornham
19:30
Hollinwood E v Our Lady's A
19:30
Honeywell B v Hollinwood A
19:30
Unison C v Hollinwood C
19:30
Werneth v Hyde YMCA A
19:30
Denshaw A v Unison E
19:30
Birley Moss v Unison B
19:30
Honeywell D v Deaf Club A
19:30
Pollards B v Denshaw B
19:30
Grotton B v Ansa Elevators
19:30
Honeywell E v Hyde YMCA B
19:30
Uppermill A v Stanley Square
19:30
Unison D v Coldhurst A
19:00
Gilders v Uppermill B
19:30
Thornham v Pollards A
19:30
Owls A v Deaf Club B
19:30
Saddleworth A v Honeywell A
19:30
Honeywell C v Grotton A
19:30
Denshaw C v Hollinwood E
19:30
Hollinwood B v Saddleworth B
19:30
Hollinwood D v Honeywell F
19:30
Hollinwood F v Owls B
19:30
Stanley Square v Unison C
19:30
Pollards A v Owls A
19:30
Coldhurst A v Gilders
19:30
Denshaw A v Hollinwood D
19:30
Birley Moss v Hollinwood B
19:30
Grotton A v Deaf Club A
19:30
Honeywell F v Unison D
19:30
Glodwick v Rosehill
19:30
Unison B v Honeywell A
19:00
Uppermill B v Thornham
19:30
Unison E v Deaf Club B
19:00
Our Lady's B v Denshaw C
19:30
Ansa Elevators v Our Lady's A
19:30
Owls B v Grotton B
19:30
Saddleworth B v Unison A
19:30
Hyde YMCA A v Honeywell E
19:30
Honeywell C v Werneth
19:30
Deaf Club C v Hollinwood F
19:30
Hollinwood A v Saddleworth A
19:30
Hollinwood C v Honeywell D
19:30
Hyde YMCA B v Uppermill A
19:30
Hollinwood E v Pollards B
19:30
Honeywell B v Glodwick
19:30
Werneth v Grotton A
19:30
Unison C v Hyde YMCA B
19:30
Denshaw B v Hollinwood E
19:30
Honeywell D v Stanley Square
19:30
Grotton B v Deaf Club C
19:30
Pollards B v Our Lady's B
19:30
Unison A v Birley Moss
19:00
Rosehill v Saddleworth B
19:30
Honeywell E v Honeywell C
19:30
Uppermill A v Hyde YMCA A
19:30
Unison D v Denshaw A
19:00
Gilders v Honeywell F
19:30
Thornham v Coldhurst A
19:30
Owls A v Uppermill B
19:30
Our Lady's A v Owls B
19:30
Honeywell A v Hollinwood A
19:30
Deaf Club A v Hollinwood C
19:30
Denshaw C v Ansa Elevators
19:30
Hollinwood B v Unison B
19:30
Hollinwood D v Unison E
19:30
Deaf Club B v Pollards A
19:30