Calendar
Grid
One Off
Fixture
Coaching
Practice
Competition
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
Kerr & Myskova v Pgiles-pwhiting
19:00
Mross&cwarne v Cutler&matt
19:30
Wadd&shipway v Kyoko&tfost
19:00
University A v Uking&rmarsh
19:30
Ocornish&hsage v Lzach&jmill
19:00
Mgriff&Dweth v Ghask&dkerr
19:00
Eshort&Ehaskell v Jwala&dkayes
19:00
Sjames & Mshort v Knich&cheung
19:00
Jwala&dkayes v Sjames & Mshort
19:30
Ghask&dkerr v Eshort&Ehaskell
19:00
Lzach&jmill v Mgriff&Dweth
19:00
Uking&rmarsh v Ocornish&hsage
19:00
Kyoko&tfost v University A
19:00
Cutler&matt v Wadd&shipway
19:00
Pgiles-pwhiting v Mross&cwarne
19:00
Ehaskell&baldry v Kerr & Myskova
19:00
Joola Plymouth v XLNT Draycott 5
Cirencester TTC v Joola Plymouth
Joola Plymouth v Ormesby TTC 2
Ashford 2 v Joola Plymouth
Joola Plymouth v Bord Reivers 2
Mross&cwarne v Ehaskell&baldry
19:30
Wadd&shipway v Pgiles-pwhiting
19:00
University A v Cutler&matt
19:30
Ocornish&hsage v Kyoko&tfost
19:00
Mgriff&Dweth v Uking&rmarsh
19:00
Eshort&Ehaskell v Lzach&jmill
19:00
Sjames & Mshort v Ghask&dkerr
19:00
Knich&cheung v Jwala&dkayes
19:00
Arch Peter I v Joola Plym I
10:30
Joola Plym I v Wood Green I
14:30
Bromley I v Joola Plym II
10:30
Joola Plym II v Woodfield I
14:30
Ravenscroft II v Joola Plym III
10:00
Joola Plym III v Newt Abbott TTC
14:00
Swerve v Joola Plym I
10:00
St Marys Hull v Joola Plym I
14:00
TTDaily v Joola Plym II
10:00
North Ayr II v Joola Plym II
14:00
Waterside II v Joola Plym III
10:00
Joola Plym III v Hors Spin II
14:00
Ghask&dkerr v Knich&cheung
19:00
Lzach&jmill v Sjames & Mshort
19:00
Uking&rmarsh v Eshort&Ehaskell
19:00
Kyoko&tfost v Mgriff&Dweth
19:00
Cutler&matt v Ocornish&hsage
19:00
Pgiles-pwhiting v University A
19:00
Ehaskell&baldry v Wadd&shipway
19:00
Kerr & Myskova v Mross&cwarne
19:00
Wadd&shipway v Kerr & Myskova
19:00
University A v Ehaskell&baldry
19:30
Ocornish&hsage v Pgiles-pwhiting
19:00
Mgriff&Dweth v Cutler&matt
19:00
Eshort&Ehaskell v Kyoko&tfost
19:00
Sjames & Mshort v Uking&rmarsh
19:00
Knich&cheung v Lzach&jmill
19:00
Jwala&dkayes v Ghask&dkerr
19:30
Mross&cwarne v Wadd&shipway
19:30
Kerr & Myskova v University A
19:00
Ehaskell&baldry v Ocornish&hsage
19:00
Pgiles-pwhiting v Mgriff&Dweth
19:00
Cutler&matt v Eshort&Ehaskell
19:00
Kyoko&tfost v Sjames & Mshort
19:00
Uking&rmarsh v Knich&cheung
19:00
Lzach&jmill v Jwala&dkayes
19:00
University A v Mross&cwarne
19:30
Ocornish&hsage v Kerr & Myskova
19:00
Mgriff&Dweth v Ehaskell&baldry
19:00
Eshort&Ehaskell v Pgiles-pwhiting
19:00
Sjames & Mshort v Cutler&matt
19:00
Knich&cheung v Kyoko&tfost
19:00
Jwala&dkayes v Uking&rmarsh
19:30
Ghask&dkerr v Lzach&jmill
19:00
Wadd&shipway v University A
19:00
Mross&cwarne v Ocornish&hsage
19:30
Kerr & Myskova v Mgriff&Dweth
19:00
Ehaskell&baldry v Eshort&Ehaskell
19:00
Pgiles-pwhiting v Sjames & Mshort
19:00
Cutler&matt v Knich&cheung
19:00
Kyoko&tfost v Jwala&dkayes
19:00
Uking&rmarsh v Ghask&dkerr
19:00
Ocornish&hsage v Wadd&shipway
19:00
Mgriff&Dweth v Mross&cwarne
19:00
Eshort&Ehaskell v Kerr & Myskova
19:00
Sjames & Mshort v Ehaskell&baldry
19:00
Knich&cheung v Pgiles-pwhiting
19:00
Jwala&dkayes v Cutler&matt
19:30
Ghask&dkerr v Kyoko&tfost
19:00
Lzach&jmill v Uking&rmarsh
19:00
Kyoko&tfost v Lzach&jmill
19:00
Cutler&matt v Ghask&dkerr
19:00
Pgiles-pwhiting v Jwala&dkayes
19:00
Ehaskell&baldry v Knich&cheung
19:00
Kerr & Myskova v Sjames & Mshort
19:00
Mross&cwarne v Eshort&Ehaskell
19:30
Wadd&shipway v Mgriff&Dweth
19:00
University A v Ocornish&hsage
19:30
Mgriff&Dweth v University A
19:00
Eshort&Ehaskell v Wadd&shipway
19:00
Sjames & Mshort v Mross&cwarne
19:00
Knich&cheung v Kerr & Myskova
19:00
Jwala&dkayes v Ehaskell&baldry
19:30
Ghask&dkerr v Pgiles-pwhiting
19:00
Lzach&jmill v Cutler&matt
19:00
Uking&rmarsh v Kyoko&tfost
19:00
Cutler&matt v Uking&rmarsh
19:00
Pgiles-pwhiting v Lzach&jmill
19:00
Ehaskell&baldry v Ghask&dkerr
19:00
Kerr & Myskova v Jwala&dkayes
19:00
Mross&cwarne v Knich&cheung
19:30
Wadd&shipway v Sjames & Mshort
19:00
University A v Eshort&Ehaskell
19:30
Ocornish&hsage v Mgriff&Dweth
19:00
Eshort&Ehaskell v Ocornish&hsage
19:00
Sjames & Mshort v University A
19:00
Knich&cheung v Wadd&shipway
19:00
Jwala&dkayes v Mross&cwarne
19:30
Ghask&dkerr v Kerr & Myskova
19:00
Lzach&jmill v Ehaskell&baldry
19:00
Uking&rmarsh v Pgiles-pwhiting
19:00
Kyoko&tfost v Cutler&matt
19:00
Pgiles-pwhiting v Kyoko&tfost
19:00
Ehaskell&baldry v Uking&rmarsh
19:00
Kerr & Myskova v Lzach&jmill
19:00
Mross&cwarne v Ghask&dkerr
19:30
Wadd&shipway v Jwala&dkayes
19:00
University A v Knich&cheung
19:30
Ocornish&hsage v Sjames & Mshort
19:00
Mgriff&Dweth v Eshort&Ehaskell
19:00
Sjames & Mshort v Mgriff&Dweth
19:00
Knich&cheung v Ocornish&hsage
19:00
Ghask&dkerr v Wadd&shipway
19:00
Lzach&jmill v Mross&cwarne
19:00
Uking&rmarsh v Kerr & Myskova
19:00
Kyoko&tfost v Ehaskell&baldry
19:00
Cutler&matt v Pgiles-pwhiting
19:00
Joola Plym I v XLNT Draycott 1
10:30
Joola Plym I v Halton I
14:30
Joola Plym II v XLNT Dray III
10:30
Joola Plym II v Corby Smash I
14:30
Hayw Heath II v Joola Plym III
10:00
Joola Plym III v Foresters III
14:00
Nailsw. Phoenix v Joola Plymouth
Joola Plymouth v Whitworth Acad.
Cardiff City II v Joola Plym I
10:30
Joola Plym I v Arch Peter I
14:30
Card City III v Joola Plym II
10:30
Joola Plym II v Bromley I
14:30
Brigh City III v Joola Plym III
10:00
Joola Plym III v Ravenscroft II
14:00
Wood Green I v Joola Plym I
10:00
Joola Plym I v Swerve
14:00
Woodfield I v Joola Plym II
10:00
Joola Plym II v TTDaily
14:00
Newt Abbott TTC v Joola Plym III
10:00
Joola Plym III v Waterside II
14:00
National #TableTennisDay