Calendar
Grid
One Off
Fixture
Coaching
Practice
Competition
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
LE 2 v Waingroves 1
19:30
Donkeys v Hares
Eagles v Dolphins
Draycott A v Keyworth A
Bob A v Draycott B
RR3 v LE 5
19:00
Goons B v Dragons
Wg5 v LE 8
19:00
Littleover 1 v LE 2
19:00
Students A v Dinosaurs
LE 4 v MS 3
19:30
LE 6 v Repton 3
19:30
LE 8 v Littleover 6
19:30
Avocets v Donkeys
Dolphins v Students F
LE 1 v Melbourne 1
19:30
CD 3 v LE 3
19:30
LE 5 v Littleover 5
19:30
Diamonds v Melbourne A
Blockers v Dinkies
Dragons v Dippers
Littleover 4 v LE 5
19:00
LE 3 v RR 2
19:30
Dinosaurs v Avocets
Students B v Diamonds
Dinkies v Curlews
Draycott v Sycamore G
CD 3 v LE 4
19:30
Donkeys v Aggressors
Foxes v Dragons
Sycamore B v Draycott A
Draycott B v Sycamore D
Dunkirk A v Draycott C
RR3 v LE 7
19:00
Waingroves 3 v LE 8
19:30
Goons B v Dolphins
Ttdaily A v XLNT Draycott 1
10:30
Nott Syca 1 v XLNT Draycott 1
13:30
Fusion TTC 1 v XLNT Draycott 1
16:30
XLNT Drayt 2 v Formby
10:30
Halifax v XLNT Drayt 2
13:30
XLNT Drayt 2 v Swerve Boys A
16:30
XLNT Draycott 1 v Fusion Girls 1
10:30
XLNT Draycott 1 v Cardiff City A
13:30
XLNT Draycott 1 v Grantham Coll.
16:30
Ashford v XLNT Dray G 2
10:30
XLNT Dray G 2 v Cardiff CTTC B
13:30
Ellenb. Girls v XLNT Dray G 2
16:30
XLNT Draycott 1 v Cliff Cha Gra C
09:30
XLNT Draycott 1 v Dublin A
13:00
Sussex Blades A v XLNT Drayt 2
09:30
XLNT Drayt 2 v Fusion TTC 2
13:00
Joola Plymouth v XLNT Draycott 1
09:30
London Acad. v XLNT Draycott 1
13:00
Ormesby Girls 1 v XLNT Dray G 2
09:30
XLNT Dray G 2 v Fusion Girls 2
13:00
Bitterns v Diamonds
Dolphins v Dippers
Draycott C v Draycott B
Donkeys v Dinosaurs
Students D v Dinkies
Draycott A v Sycamore C
Sycamore H v Draycott
Marstons v LE 2
19:30
Students C v Diamonds
BU v LE 3
19:00
LE 4 v Jacksdale 3
19:30
LE 7 v Littleover 5
19:30
LE 8 v Rpt4
19:30
Dinosaurs v Hares
Dinkies v Tempted
Draycott v Sycamore E
LE 1 v Sawley 1
19:30
LE 5 v Repton 3
19:30
Repton 2 v LE 6
19:30
Donkeys v Students A
Foxes v Dolphins
Hackers v Dragons
Bob A v Draycott C
Draycott B v Sycamore A
Dunkirk A v Draycott A
CD 1 v LE 2
19:30
Littleover 4 v LE 7
19:00
MS 5 v LE 8
19:30
LE 3 v Waingroves 2
19:30
LE 6 v LE 5
19:30
Hares v Donkeys
Melbourne B v Dragons
Draycott v Sycamore F
LE 1 v Marstons
19:30
Aggressors v Dinosaurs
Diamonds v Hawks
Draycott B v Draycott A
Sycamore D v Draycott C
RR 2 v LE 4
19:00
Stars v Dinkies
MS 3 v LE 3
19:15
Waingroves 1 v LE 1
19:30
LE 4 v CD 4
19:30
LE 7 v Repton 3
19:30
LE 8 v Waingroves 4
19:30
Dinosaurs v Students A
Melbourne A v Diamonds
Dinkies v Students E
Draycott C v Keyworth A
Keyworth C v Draycott
LE 2 v Melbourne 1
19:30
LE 5 v Repton 2
19:30
Donkeys v Avocets
Dragons v Dolphins
Sycamore B v Draycott B
Draycott A v Bob A
Melbourne 4 v LE 6
19:15
BU v LE 4
19:00
LE 3 v Jacksdale 3
19:30
LE 6 v LE 7
19:30
LE 8 v RR 4
19:30
Avocets v Dinosaurs
Dinkies v Goons A
Melbourne B v Dolphins
Draycott C v Sycamore A
LE 1 v Littleover 1
19:30
Aggressors v Donkeys
Diamonds v Students B
Dragons v Eagles
Draycott B v Sycamore C
Sycamore D v Draycott A
Keyworth D v Draycott
Students A v Donkeys
CD 4 v LE 3
19:30
LE 4 v MS 2
19:30
LE 7 v Repton 2
19:30
Hares v Dinosaurs
Dolphins v Eagles
Draycott v Keyworth B
LE 2 v Sawley 1
19:30
MS 6 v LE 8
19:30
Diamonds v Students C
Drivers v Dinkies
Dragons v Goons B
Draycott A v Draycott C
Dunkirk A v Draycott B
Melbourne 4 v LE 5
19:15
RR3 v LE 6
19:00
Draycott C v Sycamore B
Bob B v Draycott
Sycamore A v Draycott A
Draycott B v Keyworth A
LE 4 v Waingroves 2
19:30
LE 7 v LE 5
19:30
Littleover 5 v LE 6
19:00
Keyworth A v Draycott A
Draycott v L And D A
LE 2 v LE 1
19:30
Sycamore C v Draycott C
Draycott B v Bob A
MS 2 v LE 3
19:30
Sw2 v LE 8
19:15
Waingroves 1 v LE 2
19:30
LE 3 v LE 4
19:30
LE 6 v Littleover 4
19:30
LE 8 v Wg5
19:30
Dinosaurs v Donkeys
Dinkies v Choppers
Dolphins v Hackers
Draycott C v Dunkirk A
LE 1 v CD 1
19:30
LE 5 v RR3
19:30
Diamonds v Bitterns
Students F v Dragons
Draycott A v Sycamore B
Sycamore D v Draycott B
Sycamore G v Draycott
Melbourne 4 v LE 7
19:15
Ormesby Boys A v XLNT Draycott 1
10:30
XLNT Draycott 1 v BATTS A
13:30
XLNT Draycott 1 v Kingfisher
10:30
Wensum 1 v XLNT Draycott 1
13:30
MS 3 v LE 4
19:15
Repton 3 v LE 6
19:30
LE 3 v CD 3
19:30
Littleover 5 v LE 5
19:00
Littleover 6 v LE 8
19:00
Dinosaurs v Aggressors
Hawks v Diamonds
Dinkies v Blockers
Dippers v Dragons
Draycott v Sycamore H
LE 2 v Littleover 1
19:30
Melbourne 1 v LE 1
19:30
Donkeys v Hares
Students F v Dolphins
Sycamore C v Draycott A
Draycott B v Draycott C
Students A v Dinosaurs
LE 4 v CD 3
19:30
LE 7 v RR3
19:30
LE 8 v Waingroves 3
19:30
Avocets v Donkeys
Dolphins v Goons B
Draycott C v Bob A
LE 5 v Littleover 4
19:30
Diamonds v Melbourne A
Curlews v Dinkies
Dragons v Foxes
Sycamore A v Draycott B
Draycott A v Dunkirk A
Sycamore E v Draycott
RR 2 v LE 3
19:00
Joola Plym I v XLNT Draycott 1
10:30
Wood Green I v XLNT Draycott 1
14:30
Joola Plym II v XLNT Dray III
10:30
Woodfield I v XLNT Dray III
14:30
Lillington I v XLNT Dray II
10:30
Westfield I v XLNT Dray II
14:30
Dinosaurs v Avocets
Students B v Diamonds
Dinkies v Students D
Dippers v Dolphins
Donkeys v Aggressors
Xlnt Draycott I v Foresters A
Xlnt Draycott I v P Pong Vets
Xlnt Draycott I v The Musketeers
B Reivers 1 v XLNT Draycott 3
XLNT Draycott 3 v Hereford Chal
XLNT Draycott 3 v Cippenham
XLNT Draycott 2 v Lon Moberley
XLNT Draycott 2 v Crawley Comm
Foresters C v XLNT Draycott 2
XLNT Draycott 4 v St Marys TTC
Norton Comm v XLNT Draycott 4
XLNT Draycott 4 v Psp Insurance
Whitworth Acad. v XLNT Draycott 5
XLNT Draycott 5 v Ashford 2
Butterfly-eck v Xlnt Draycott I
St Neots Saints v Xlnt Draycott I
Dewsbury v XLNT Draycott 3
St Georges v XLNT Draycott 3
Bribar Failand v XLNT Draycott 2
South Essex v XLNT Draycott 2
XLNT Draycott 4 v Blackpool
Graham Spicer I v XLNT Draycott 4
Repton 3 v LE 5
19:30
Rpt4 v LE 8
19:30
LE 3 v BU
19:30
LE 6 v Repton 2
19:30
Littleover 5 v LE 7
19:00
Bitterns v Diamonds
Dolphins v Foxes
LE 2 v Marstons
19:30
Jacksdale 3 v LE 4
19:30
Donkeys v Dinosaurs
Dragons v Hackers
Sawley 1 v LE 1
19:15
Tempted v Dinkies
Marstons v LE 1
19:30
LE 4 v RR 2
19:30
LE 7 v Littleover 4
19:30
LE 8 v MS 5
19:30
Hares v Donkeys
Dolphins v Dragons
LE 2 v CD 1
19:30
LE 5 v LE 6
19:30
Aggressors v Dinosaurs
Diamonds v Hawks
Waingroves 2 v LE 3
19:00
Students E v Dinkies
Repton 3 v LE 7
19:30
Students C v Diamonds
LE 3 v MS 3
19:30
CD 4 v LE 4
19:30
LE 6 v Melbourne 4
19:30
Dinosaurs v Hares
Dinkies v Stars
LE 1 v Waingroves 1
19:30
Melbourne 1 v LE 2
19:30
Repton 2 v LE 5
19:30
Donkeys v Students A
Dragons v Melbourne B
Waingroves 4 v LE 8
19:00
XLNT Draycott 1 v Halton I
10:30
Swerve v XLNT Draycott 1
14:30
XLNT Dray III v Corby Smash I
10:30
TTDaily v XLNT Dray III
14:30
XLNT Dray II v Kingfisher II
10:30
Wensum I v XLNT Dray II
14:30
XLNT Draycott 1 v Cardiff City II
10:00
St Marys Hull v XLNT Draycott 1
14:00
XLNT Dray III v Card City III
10:00
North Ayr II v XLNT Dray III
14:00
XLNT Dray II v Foresters I
10:00
OLOP v XLNT Dray II
14:00
Littleover 1 v LE 1
19:00
LE 4 v BU
19:30
LE 7 v LE 6
19:30
RR 4 v LE 8
19:00
Dinosaurs v Students A
Melbourne A v Diamonds
Jacksdale 3 v LE 3
19:30
Donkeys v Avocets
LE 3 v CD 4
19:30
LE 6 v RR3
19:30
LE 8 v MS 6
19:30
Avocets v Dinosaurs
LE 5 v Melbourne 4
19:30
Repton 2 v LE 7
19:30
Aggressors v Donkeys
Diamonds v Students B
Sawley 1 v LE 2
19:15
MS 2 v LE 4
19:30
National #TableTennisDay