Premier 2018-19 > Team Captains
Team Contact Home Night
Premier
Urban I
Sunday
Ormesby I
Sunday
North Ayrshire I
Sunday
Fusion 1
Sunday
Ormeau
Sunday
Drumchapel I
Sunday
Cardiff I
Sunday
BATTS I
Sunday
Veteran Mens 2018-19 > Team Captains
Team Contact Home Night
Premier Division
Bribar St Neots Saints
Sunday
P Pong Vets
Sunday
Xlnt Draycott I
Sunday
Butterfly-eck
Sunday
Foresters A
Sunday
The Musketeers
Sunday
Division 1A
Norwich
Sunday
Topspin Fusion
Sunday
Football Wise
Sunday
Wirepoint Bulldogs
Sunday
Archway Peterborough
Sunday
Foresters B
Sunday
Division 1B
The Rams
Sunday
Seasiders
Sunday
Team Ecosse
Sunday
Wolves Vets
Sunday
Redland Bats
Sunday
Westfield Nomads
Sunday
Division 2A
Cippenham
Sunday
Hereford Challengers
Sunday
Border Reivers 1
Sunday
Dewsbury
Sunday
St Georges
Sunday
XLNT Draycott 3
Sunday
Division 2B
London Moberley TTC
Sunday
XLNT Draycott 2
Sunday
Bribar Failand TTC
Sunday
Crawley Community
Sunday
Foresters C
Sunday
South Essex
Sunday
Division 3A
Norton Commandos
Sunday
Psp Insurance
Sunday
XLNT Draycott 4
Sunday
Graham Spicer I
Sunday
Blackpool
Sunday
St Marys TTC
Sunday
Division 3B
Ormesby TTC 1
Sunday
Ashford 1
Sunday
Pudsey
Sunday
Foresters D
Sunday
Graham Spicer 2
Sunday
Bristol Associates 1
Sunday
Division 4A
Joola Plymouth
Sunday
Whitworth Academy
Sunday
Nailsworth Phoenix
Sunday
Border Reivers 2
Sunday
Ashford 2
Sunday
Ormesby TTC 2
Sunday
Cirencester TTC
Sunday
XLNT Draycott 5
Sunday
Division 4B
Cippenham 2
Sunday
Sycamore Zigabytes Vets
Sunday
Swerve
Sunday
Corby Smash
Sunday
Victoria Park
Sunday
Foresters E
Sunday
Crusaders
Sunday
Bristol Associates 2
Sunday
Veteran Womens 2018-19 > Team Captains
Team Contact Home Night
Premier Division
PPong
Sunday
Market Rasen Ladies I
Sunday
Bribar Knighton Park
Sunday
Bribar Failand TTC
Sunday
Fusion Ladies
Sunday
MK Girls
Sunday
Division 1
Five Counties
Sunday
Wheelers Fusion Of Ladies
Sunday
Irish Colleens
Sunday
Lyncrest
Sunday
HEL Ladies
Sunday
Ellenborough
Sunday
Ips Tigers
Sunday
Northern Belles
Sunday
Division 2
Ashford Ladies
Sunday
Sutton At Hone
Sunday
Billswood
Sunday
Cippenham Ladies
Sunday
RTA
Sunday
Halton
Sunday
Foresters Ladies
Sunday
Kingfisher Ladies
Sunday
Seniors 2018-19 > Team Captains
Team Contact Home Night
Championship
BATTS II
Sunday
Drumchapel Glasgow II
Sunday
Horsham Blades I
Sunday
Kingfisher I
Sunday
Nottingham Sycamore I
Sunday
Ormesby II
Sunday
Portsmouth
Sunday
Ravenscroft I
Sunday
Whitworth Academy I
Sunday
Wymondham
Sunday
National A-1
Archway Peterborough I
Sunday
Cardiff City II
Sunday
Halton I
Sunday
Joola Plymouth I
Sunday
St Marys Hull
Sunday
Swerve
Sunday
Wood Green I
Sunday
XLNT Draycott 1
Sunday
National A-2
Brighton TTC I
Sunday
Finsbury
Sunday
Fusion II
Sunday
Godalming Simplylet I
Sunday
London Academy
Sunday
Milton Keynes
Sunday
Portishead TTC
Sunday
Woodford Wells TTC I
Sunday
National B-1
Barrow Tornadoes
Sunday
Derwent I
Sunday
Halton II
Sunday
Huddersfield
Sunday
Nottingham Sycamore II
Sunday
Ormesby III
Sunday
Orstad Grimsby
Sunday
Westfield II
Sunday
National B-2
Bromley I
Sunday
Cardiff City III
Sunday
Corby Smash I
Sunday
Joola Plymouth II
Sunday
North Ayrshire II
Sunday
Tabletennisdaily
Sunday
Woodfield I
Sunday
XLNT Draycott III
Sunday
National B-3
BATTS III
Sunday
Foresters I
Sunday
Kingfisher II
Sunday
Lillington I
Sunday
OLOP
Sunday
Wensum I
Sunday
Westfield I
Sunday
XLNT Draycott II
Sunday
National B-4
Brighton TTC II
Sunday
Cippenham I
Sunday
Ellenborough
Sunday
Foresters II
Sunday
Generation 2 I
Sunday
Horsham Spinners I
Sunday
Kingfisher III
Sunday
Waterside I
Sunday
National C-1
Colin Deaton I
Sunday
Blitz
Sunday
Halton III
Sunday
Isle Of Man
Sunday
Loughborough Unicorn
Sunday
Ppong
Sunday
Whitworth Academy II
Sunday
Colin Deaton II
Sunday
National C-2
Ajax Wolvey
Sunday
Bromley II
Sunday
Corby Smash II
Sunday
Nottingham Sycamore III
Sunday
Royal Air Force
Sunday
Somerset Sabres
Sunday
Wood Green II
Sunday
Woodfield II
Sunday
National C-3
Ormesby IV
Sunday
All In Table Tennis
Sunday
Bishop Auckland
Sunday
Cliffdale Chandlers
Sunday
Derwent II
Sunday
North Ayrshire III
Sunday
Pudsey
Sunday
Ormesby V
Sunday
National C-4
Archway Peterborough II
Sunday
Colebridge
Sunday
Corby Smash III
Sunday
Fusion III
Sunday
Greenhouse
Sunday
Nottingham Sycamore IV
Sunday
Wensum II
Sunday
Archway Peterborough IV
Sunday
National C-5
23 Technology
Sunday
Ashford
Sunday
Generation 2 II
Sunday
Godalming Simplynet II
Sunday
Haywards Heath I
Sunday
Horsham Blades II
Sunday
Horsham TTC
Sunday
Urban II
Sunday
National C-6
Brighton City III
Sunday
Foresters III
Sunday
Haywards Heath II
Sunday
Horsham Spinners II
Sunday
Joola Plymouth III
Sunday
Newton Abbott TTC
Sunday
Ravenscroft II
Sunday
Waterside II
Sunday
National C-7
BATTS IV
Sunday
Archway Peterborough III
Sunday
Dartfordians
Sunday
Fusion IV
Sunday
Jersey TTA
Sunday
Morpeth
Sunday
Table Tennis Fight Club
Sunday
Woodford Wells TTC II
Sunday
Share This Page