Calendar
Grid
One Off
Fixture
Coaching
Practice
Competition
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
Bath Invaders B v Chippenham B
19:30
Bath Invaders A v Oldfield C
19:30
Chippenham A v Bathford B
19:30
Chippenham E v Key Centre B
19:30
Chippenham D v YattonKeynell C
19:30
Bathford D v Batheaston B
19:30
Oldfield B v Chippenham C
19:30
Radstock B v Bear Flat A
19:30
Batheaston A v YattonKeynell D
19:30
Bear Flat C v Ensleigh B
19:30
Bear Flat B v Mayfield
19:30
Radstock C v Oldfield E
19:30
YattonKeynell A v Oldfield A
19:30
Oldfield D v Ensleigh A
19:30
YattonKeynell B v Bathford C
19:30
Bitton v Key Centre A
19:30
Chippenham C v YattonKeynell A
19:30
Chippenham B v Bath Invaders A
19:30
Ensleigh A v YattonKeynell B
19:30
Bear Flat A v Oldfield D
19:30
Oldfield E v Chippenham E
19:30
Ensleigh B v Bear Flat B
19:30
Bathford A v Oldfield B
19:30
Bathford D v Radstock C
19:30
Key Centre A v Radstock B
19:30
Radstock A v Bathford C
19:30
Batheaston B v Mayfield
19:30
Key Centre B v Batheaston A
19:30
Oldfield A v Bath Invaders B
19:30
YattonKeynell C v Bitton
19:30
YattonKeynell D v Bear Flat C
19:30
Oldfield C v Chippenham A
19:30
Chippenham A v Chippenham B
19:30
Bath Invaders B v Chippenham C
19:30
Bath Invaders A v Oldfield A
19:30
Chippenham E v Bathford D
19:30
Bathford B v Oldfield C
19:30
Bathford C v Ensleigh A
19:30
Chippenham D v Radstock A
19:30
Radstock B v YattonKeynell C
19:30
Batheaston A v Oldfield E
19:30
Bear Flat C v Key Centre B
19:30
Radstock C v Batheaston B
19:30
Bear Flat B v YattonKeynell D
19:30
Mayfield v Ensleigh B
19:30
YattonKeynell A v Bathford A
19:30
Oldfield D v Key Centre A
19:30
YattonKeynell B v Bear Flat A
19:30
Chippenham B v Bathford B
19:30
Chippenham C v Bath Invaders A
19:30
Bear Flat A v Bathford C
19:30
Oldfield E v Bear Flat C
19:30
Bathford A v Bath Invaders B
19:30
Chippenham D v Bitton
19:30
Bathford D v Batheaston A
19:30
Oldfield B v YattonKeynell A
19:30
Radstock A v Ensleigh A
19:30
Key Centre A v YattonKeynell B
19:30
Radstock C v Chippenham E
19:30
Key Centre B v Bear Flat B
19:30
Batheaston B v Ensleigh B
19:30
Oldfield A v Chippenham A
19:30
YattonKeynell C v Oldfield D
19:30
YattonKeynell D v Mayfield
19:30
Bath Invaders B v Oldfield B
19:30
Bath Invaders A v Bathford A
19:30
Chippenham A v Chippenham C
19:30
Ensleigh A v Bear Flat A
19:30
Chippenham E v Batheaston B
19:30
Ensleigh B v YattonKeynell D
19:30
Bathford B v Oldfield A
19:30
Bathford C v Key Centre A
19:30
Radstock B v Chippenham D
19:30
Batheaston A v Radstock C
19:30
Bear Flat C v Bathford D
19:30
Bear Flat B v Oldfield E
19:30
Mayfield v Key Centre B
19:30
YattonKeynell B v YattonKeynell C
19:30
Bitton v Radstock A
19:30
Oldfield C v Chippenham B
19:30